Rakuten планує брати Bitcoin

Генеральний директор японського гіганта електронної комерції Rakuten сьогодні на фінансовій конференції в Токіо заявив про намір прийняти Bitcoin як метод оплати. Не розкриваючи конкретних термінів, коли це може статися, Хіросі Mікітані сказав: "Ми думаємо про прийняття Bitcoin."

Mікітані, один з найбагатших людей Японії, продемонстрував свою зацікавленість в Bitcoin ще під час свого виступу в липні минулого року. Тоді у вигляді експерименту криптовалюта почало приймати логістичний підрозділ - Rakuten Super Logistics.

Згідно зі звітом Wall Street Journal, Мікітані сформував відділ по вивченню цифрових валют і вклав кошти в Bitcoin підприємства, що базуються в США, в тому числі і в Bitnet.

У той час як ряд можливостей, які стосуються майбутньому платежів, були обговорені на конференції, ключовим компонентом все таки було питання застосування Bitcoin. На конференції був присутній генеральний директор Bitnet Джон Макдоннелл, а також Юкіо Ногучі - економіст працював раніше з Міністерством фінансів Японії, представники бізнесу, пов'язаного з електронними валютами і представники регулятора електронних валют в Японії, Digital Asset (Джада).

Промовці на конференції також обговорили відданість японських споживачів до різних варіантів електронних платежів і системам бонусних балів. Це якраз те, що часто спантеличує туристів і новачків у цій країні.

Bitcoin отримав позитивну оцінку з боку політиків, при цьому до цих пір немає відкритого регулювання цифрових валют.

Rakuten вважається конкурентом Amazon, має більше 10 000 співробітників і 40 різних підприємств по всьому світу.В Японії Rakuten володіє банком, страховою компанією і навіть професійної бейсбольною командою.

Джерело

Матеріал надав: Alex03