Пошта Австралії зацікавилася технологією блокчейна

У надії модернізувати інфраструктуру поштових послуг пошта Австралії звернула увагу на блокчейн, який планується використовувати для зберігання ідентифікаційної інформації.

Австралійський національний оператор поштового зв'язку і державна корпорація Australia Post є найбільшою в країні службою по доставки та прийому кореспонденції з усього світу. Поштова мережа нараховує більше 10 мільйонів поштових адрес, зареєстрованих в 4462 поштових відділеннях. Щодня Пошта Австралії обслуговує понад мільйон клієнтів. Компанія має пряме відношення до паспортизації жителів Австралії.

В даний час пошта Австралії розглядає можливість впровадження технології блокчейна в процеси, пов'язані з ідентифікацією клієнтів. За словами керівників пошти, "майбутнє лежить в площині цифровий ідентифікації. Більшість людей дивляться на блокчейн з боку фінансових послуг, але масштаби його застосування значно ширше".

Розробки в напрямку по ідентифікації користувачів має величезне значення для індустрії електронної комерції, так як за допомогою пошти здійснюється доставка великої кількості товарів. Зниження витрат в питанні ідентифікації клієнтів сприятиме активному розвитку бізнесу і підвищення зручності послуг, що надаються.

Пошта Австралії не цурається інновацій. Вона працює не тільки в напрямку цифрової ідентифікації, а й розглядає використання дронів (безпілотних літальних апаратів) для доставки посилок.У майбутньому році планується розпочати тестові доставки посилок всередині країни. Поштові дрони будуть доставляти посилки вагою до 2 кг. Їх обладнають резервними двигунами і системою GPS для контролю місця розташування. Технологія блокчейна може бути корисна і в цьому напрямку.

В даний час сфера доставки посилок пошти Австралія знаходиться в переломною точці, так званої "Уберізаціі" (усунення посередників шляхом використання новітніх технологій, від децентралізованої служби таксі Uber). У лютому Пошта Австралії придбала 70% в кур'єрської компанії Mailplus.