Playkey запускає децентралізовану ігрову платформу на базі P2P і блокчейн

cпонсорскій контент

Хмарна ігрова платформа Playkey стане децентралізованою за рахунок впровадження peer-to-peer клієнта і токенізаціі. Удосконалена платформа об'єднає в єдину екосистему незалежних власників потужних комп'ютерів - Майнер, які будуть надавати в оренду своє обладнання, і геймерів, які зможуть грати в сучасні ігри на необмеженій кількості хмарних серверів. Для розрахунків всередині екосистеми буде використовуватися універсальна криптовалюта - токен PKT, яка буде випущена в рамках ICO. За обслуговування і розвиток екосистеми відповідатиме керуюча організація Playkey Foundation. Стандарти надання послуги хмарного гейминга будуть зафіксовані в смарт-контракті.

Слідом за відео, музикою та іншими сервісами ігрова індустрія прагне в "хмара". Поява потужних графічних карт і розвиток інтернет швидкостей сприяють процвітанню стрімінгових сервісів. Експерти пророкують, що наступне покоління консолей може стати останнім, у якого є "залізна" складова. А що відкрилися сьогодні можливості токенізаціі таких цифрових проектів, як Playkey, дають фантастичні можливості для масштабування, децентралізації і прискореного переходу гейминга в "хмара".

Засновник і CEO PLaykey Єгор Гур'єв зазначив: "Модель shared economy дозволяє геймерам орендувати потужні віддалені сервера, що обходиться в рази дешевше покупки ігрового ПК або консолі, на яких користувач буде грати лише кілька годин на тиждень.Тим більше, що через рік цей комп'ютер знову "не потягне" новинки, які стають все більш і більш вимогливими до "заліза": вже сьогодні 70% користувачів Steam не можуть грати в вимогливі ігри у високій роздільній здатності на своїх домашніх комп'ютерах, а у 30 % гравців така гра, як GTA5, не запуститься зовсім. Наша місія - прискорити революцію хмарних ігор шляхом децентралізації ".

Все сторони виграють від участі в екосистемі Playkey: Майнер отримують більш високий і низькоризиковий дохід від використання своїх обчислювальних потужностей, геймери можуть грати в улюблені ігри з будь-якого пристрою, самостійно обираючи найкращий за характеристиками і найближча по розташуванню для гри сервер, розробники ігор і видавці розширюють свою клієнтську базу.

Успіх проекту дозволить створити найбільшу в світі платформу для хмарних ігор, користувачами якої в майбутньому можуть стати десятки і сотні мільйонів геймерів з одного боку і постачальників товарів і послуг - з іншого. Playkey може стати ядром для побудови більш широкої ігровий екосистеми, в рамках якої користувачі будуть створювати, продавати і купувати все, пов'язані з іграми, послуги. Це посилить позиції всієї екосистеми, дасть максимальні можливості для розвитку бізнесу провайдерам сервісів і мінімальні ціни для геймерів, і, відповідно, підвищить привабливість токенов.

Для проведення ICO компанія запустила сайт playkey. io і планує випуск власної валюти PKT в обсязі 100 000 000 без можливості додаткової емісії. Зростання вартості токена прогнозується зважаючи на зростання кількості транзакцій в системі. Компанія вже веде переговори з великими інвестиційними фондами.

"На відміну від більшості проектів, які проводять ICO з одним тільки Лендінзі і зібраної наспіх командою, Playkey може запропонувати потенційним інвесторам успішно працює в Росії і Європі протягом кількох років продукт з приносили клієнтами, власною інфраструктурою з 120 серверів і великим венчурним фондом "на борту" - підкреслив Єгор Гур'єв.

Сьогодні в світі більше 2 млрд геймерів, обсяг ігрового ринку за оцінками експертів становить $ 109 млрд, таким чином, потенціал розвитку децентралізованої ігрової платформи є безпрецедентним.

Про платформі Playkey

Playkey. net - хмарна ігрова платформа, що дозволяє геймерам грати в найсучасніші ігри на слабких ПК і Mac. Платформа запущена в 2012 році і працює в країнах EMEA і СНД. Щомісяця на сайт PLAYKEY. NET заходить більше 1 млн гравців, щоб грати в топові новинки і перевірені хіти на віддалених серверах з підтримкою Nvidia Grid, що базуються в Лондоні, Франкфурті, Амстердамі і Москві. Playkey безпосередньо співпрацює з провідними видавцями ігор, включаючи Ubisoft, Bethesda і Wargaming. У липні 2017 року компанія залучила $ 2. 8 млн інвестицій від ФРІІ для масштабування в США.

В серпні 2017 року компанія представила Playkey. io - децентралізовану хмарну ігрову платформу на базі технологій P2P і блокчейн.