Пітер Тіль вклався в третій Фінтех-стартап з Німеччини

Пітер Тіль, співзасновник PayPal, проінвестував в третій Фінтех-стартап з Німеччини Deposit Solutions € 1 млн. стартап з Гамбурга дозволяє споживачам користуватися фінансовими послугами з різних банків, не витрачаючи час на відкриття рахунків в кожному фінансовій установі окремо.

Разом з Пітером Тилем, одним з найвідоміших венчурних інвесторів, вклали в Facebook на самому початку становлення соціальної мережі, в інвестиційному раунді, який становив в цілому € 6, 5 млн. Взяли участь венчурний фонд FinLab і ряд приватних гравців.

Deposit Solutions пропонує можливість європейським банкам залучати клієнтів в свої продукти на відкритій платформі, що дозволить просувати свою продукцію без дорогого маркетингу і розробки власної інфраструктури.

Споживачі зможуть вибрати продукт будь-якого банку на загальній платформі без необхідності проходити громіздкий процес відкриття рахунку в кожному окремому закладі. В результаті клієнт зможе легко поєднувати найбільш цікаві для себе фінансові сервіси з різних банків на одному майданчику, а не витрачати час в кожному банку окремо.

Подібна інфраструктура допоможе банкам мінімізувати конкурентну боротьбу і підвищити можливості крос-продажів.

Серед найбільш цікавих інвестицій Пітера Тіля варто виділити: сервіс грошових переказів TransferWise; стартап, що займається розробкою штучного інтелекту DeepMind, придбаний Google в 2014 році; Kreditech - банківські продукти для клієнтів з відсутньою кредитною історією і Number26 - онлайн-банкінг.

via FT