Оплата за консультації mergerTech в біткоіни

Днями компанія MergerTech зробила заяву про можливість оплати своїх послуг з консультацій за допомогою біткоіни. MergerTech надає своїм клієнтам послуги з консультування в області злиття і поглинання.

Нітін Кханна (засновник і керівник MergerTech) обгрунтував прийняття даного рішення тим, що компанія має серйозні плани на освоєння ринку пов'язаного з біткоіни. Таким чином компанія на початковому етапі виходу на ринок зможе отримати більше інформації про процеси характерних для розрахунків в цифрових валютах. Так само компанія розраховує отримати нових клієнтів для своїх послуг з числа представників біткоіни-бізнесу. Керівництво MergerTech вважає, що настав момент агресивного виходу на ринок біткоіни процесів з послугами по злиттю і поглинанню. На думку аналітиків компанії на ринку біткоіни-платежів в найближчим часом можна очікувати істотного зростання. Можливо в доступному для огляду майбутньому цей ринок буде конкурувати з ринком мобільних платежів.

Для прийому біткоіни MergerTech вирішила вибрати приватний порядок розрахунків. Торгові процесори підключатися не будуть. Якщо клієнт компанії приймає рішення про розрахунок в біткоіни, то йому необхідно вказати дану інформацію при налаштуванні облікового запису клієнта.

біткоіни MergerTech буде приймати як на етапі початку консультацій по злиттю, так і в завершенні.Розмір комісійних складає від 25 до 50 тисяч доларів. Величина подальшого винагороди в разі успішного злиття досягає 5 мільйонів доларів.

Містер Кханна вважає що біткоіни - це дуже зручний засіб розрахунків для підприємців мають справу з великими обсягами переказів. Він вважає що зараз в біткоіни-сфері є хороша ніша для побудови бізнесу на проведення розрахунків між великими корпораціями. За його словами, MergerTech із задоволенням скористалася послугами платежів в біткоіни. Оскільки це істотно знизило витрати на обробку платежів пов'язаних з переведенням значних сум. Саме з такими сумами доводиться мати справу MergerTech при проведенні взаєморозрахунків.