Огляд курсу біткоіни - Зростання (21. 04. 2016)

Курс біткоіни у вівторок і середу демонструє впевнену позитивну динаміку. З початку 2016 року ціна створила багато проторгувалася рівнів і виділила ключові рівні, за якими і гуляє сьогодні курс. Прохід $ 434 вгору автоматично позначив наступну мету зростання в районі $ 450, яка сьогодні вночі вже була майже досягнута.

І все-таки курс не помацав $ 450, тому повторний захід у цей діапазон ще дуже реальний. При цьому варто мати на увазі, що після цього можна чекати хвилю корекції в район $ 434.

Судячи з усього, зараз ми спостерігаємо спробу зародження висхідного тренда, але чіткі його межі поки не визначені. Для цього потрібно хоча б три точки, а ми поки бачимо тільки зростання після виходу з трикутника.

На поточний момент, найпродуктивніше торгувати від ключових рівнів, тобто на їх пробою і при досягненні на корекційні зниження або зростання. Серед основних рівнів в поточному торговому діапазоні можна виділити $ 463, $ 450, $ 434, $ 420, $ 406.

При цьому повторимося, що поки ми спостерігаємо зародження висхідного тренда і розуміння глибинні корекцій на поточний момент немає, але ймовірність корекційного зниження вже досить висока.

Огляд відображає суб'єктивну позицію аналітиків coinspot c урахуванням особистого стилю торгівлі.Торговельні операції з криптовалюта носять підвищені ризики зважаючи на особливості ринку. Редакція не несе відповідальності за ваші торгові рішення і рекомендує торгувати тільки на ті кошти, втрата яких не буде критичною.