Огляд курсу біткоіни - малюємо трикутник (25. 01. 2015)

В волатильності другої половини січня починає простежуватися певна системність, а точніше той факт, що амплітуда руху курсу біткоіни починає стискатися. У підсумку, якщо поглянути на денний графік, то можна побачити вже чітко сформувався трикутник з вектором на зниження. При цьому існує кілька важливих моментів, на які варто було б звернути увагу.

Для початку варто поглянути на денний графік з масштабу кінця вересня, тоді поточну хвилю зниження можна розглядати, як корекцію до основного висхідного тренда від $ 250 до $ 450 . При такій картині вихід з трикутника може бути вгору в район $ 470 , тобто рівню, який курс біткоіни вже два рази намагався подолати, але не зміг.

При цьому подвійна вершина в районі $ 470 може говорити про те, що ми повноцінно увійшли в цикл зниження і підемо вниз далі, зараз ми просто спостерігаємо традиційну консолідацію-перепочинок, тоді вихід вниз з трикутника призведе ціну в район $ 330 .

Межі трикутника видно досить добре, тому активну гру ми б радили починати при пробої ціни його кордонів в ту чи іншу сторону. Тут варто мати на увазі, що при виході вгору ймовірність пробою рівня $ 470 вгору досить мало ймовірна, тому що ціна вже два рази намагалася подолати цей діапазон і поки безрезультатно. Картина повинна прояснитися в найближчі 2-4 дня, тобто до кінця поточної робочого тижня. Нагадаємо, що заздалегідь відкривати позиції до пробою кордонів трикутника дуже ризиковано, рекомендуємо дочекатися виходу.

Усім попутного тренду, друзі, і приєднуйтесь до нашого клубу в Slack, де ми обговорюємо поведінку курсу біткоіни в режимі онлайн (посилання відразу під матеріалом).