Огляд курсу біткоіни - консолідація в формі "вимпел"

Останні два дні ціна знаходиться в боковику. І це цілком логічно після гарного росту. За вдихом слід видих - його ми, власне кажучи, зараз і спостерігаємо.

На H4 графіку видно як курс останні дні "прилип" до верхньої межі висхідного тренда (I) і одночасно з цим плавно наближається до нижньої межі висхідного каналу (II) . При цьому курс постійно трохи підростає.

Наближення до мети (3) сприятиме більш активному руху вгору, так як це нижня межа каналу, від якої курс повинен відштовхнутися вгору.

4-х годинний графік BTC / USD, BTC-E

Формат руху на H4 графіку носить форму "вимпела" і поступово звужується, що говорить про стиснення пружини і швидкий вихід курсу з нього.

На даний момент настрій на ринку носить стабільний позитивний характер, що не може не радувати. Даний настрій дозволяє нам говорити про якусь стабілізацію ціни і елементі передбачуваності. Однак цей формат повинен ще підтвердитися, тому поки, в будь-якому випадку, потрібно бути на чеку.

Денний графік BTC / USD, BTC-E

Цілі руху зберігаються як і в попередніх оглядах на рівнях $ 308, $ 340 і $ 380. Дані цілі можуть бути скасований тільки при пробиття ціни нижньої межі висхідного тренда вниз (IV) .

Всім вдалих торгів.