Звіт overstock: акції впали на 17%, інвестиції в блокчейн ростуть

В понеділок вийшов черговий квартальний звіт онлайн-рітейлера Overstock, після якого акції впали з $ 17 до $ 14, тобто вони втратили близько 17% за два дні торгів. Патрік Бірн зазначив, що падіння продажів викликане зміною алгоритму пошуку в пошуковій системі Google, компанія намагається встигати адаптуватися під ці зміни, але, судячи з усього, це у неї не дуже добре виходить.

В рамках коментарів в цьому звіту Бірн зазначив, що за минулий квартал було витрачено близько $ 3, 2 млн. На розвиток ініціативи впровадження технології блокчейн в інфраструктуру для торгівлі цінними паперами.

В звіті зазначено, що в статті витрат запланована сума в розмірі $ 8 млн., Яка може бути витрачена на інвестиції в дочірню компанію розробника технології розподіленого реєстру Medici, що працює над створенням і оптимізацією майданчики для торгівлі акціями T0.

В своєму листі до акціонерів Бірн зазначив, що обсяг цих витрат може бути збільшений в залежності від різних факторів: "Прямі вкладення в Medici складуть за підсумками 2015 року біля $ 8 млн., Але якщо підрахувати всі додаткові нюанси, то це сума буде значно вище ".

Бірн передбачає, що підсумкове рішення на базі блокчейна має володіти більш широкої і окремої від Overstock інфраструктурою: "Зі зрозумілих причин, я вважаю, що ці два напрямки не можуть бути об'єднані, але тим не менше я серйозно вивчаю можливості того, як наші розробки можуть підвищити акціонерну вартість всієї компанії ".

В своєму листі Бірн зазначив також факт придбання в серпні брокерської компанії SpeedRoute, яка покликана прискорити процес просування блокчейн-розробок.