NYDFS анонсував вихід остаточної версії BitLicense

Відділ фінансового регулювання (NYDFS) штату Нью-Йорк заявив, що незабаром вийде остаточна версія BitLicense, де будуть затверджені правила, за якими кріптовалютние підприємства будуть регулюватися державою.

Після закінчення періоду коментарів в кінці березня, заступник начальника по зв'язках з громадськістю NYDFS Метт Андерсон заявив, що вони обробляють останні пропозиції, що надійшли від спільноти.

Метт Андерсон:

Нам необхідно ще деякий час, щоб розглянути коментарі для потенційних змін або модифікацій. Сподіваюся, що незабаром будемо публікувати остаточні правила.

Закінчення роботи над BitLicense очікувалося вже давно, оскільки правила були вперше запропоновані в кінці 2013 року. Протягом усього 2014 року керівник NYDFS Бенджамін Лоскі заявляв, що процес регулювання буде завершено найближчим часом. В останні тижні запропонований регламент ліцензії в штаті Нью-Йорк потрапив під вогонь критики від представників кріптовалютного бізнесу, оскільки зразком лояльного ставлення до Bitcoin послужило більш м'яке регулювання, яке розробляється в Великобританії.

Джерело


19. 04. 2015
Матеріал надав: Alex03