Нові правила про формування фондів в Китаї можуть привести до розслідувань по iCO

Нові правила, розроблені китайським урядом проти незаконного фінансування, можуть бути використані і для боротьби з початковими пропозиціями монет - т. Зв. ICO.

Проект регламенту був випущений Управлінням із законодавчих питань Державної ради-виконавчої гілки китайського уряду. Посадові особи будуть запитувати публічні коментарі та інформацію протягом наступного місяця, перш ніж почнуть офіційно законодавчий процес.

Незважаючи на те, що 15 стаття регламенту орієнтована на широкий ряд заходів зі збору коштів для фондів, в якості потенційних об'єктів для вивчення / розслідувань обрані фонди, засновані на криптовалюта.

Текст говорить:

"Якщо відділ, який здійснює нагляд за незаконною діяльністю по збору коштів, виявив збір коштів без належного дозволу чи збір коштів, що порушує положення закону, і якщо буде знайдено одна з таких обставин, відділ повинен почати адміністративне розслідування . Інші відділи повинні співпрацювати з розслідуванням.

....

(2) збір коштів під виглядом випуску або передачі акцій, залучення коштів, продаж страховки або участь в діяльності з управління активами, віртуальні валюти, лізинг , Кредитне співробітництво і взаємні фонди ... "

В проекті вказується, що уряд створить міжвідомчий комітет по боротьбі з незаконним збором коштів.У ньому також вперше роз'яснено, що учасники незаконного збору коштів несуть відповідальність за свої власні втрати.

В даний час законом країни визначені виду правопорушень, що стосуються незаконного збору коштів. Це злочини, пов'язані з шахрайськими фондами, які раніше каралися смертною карою, - але в даний час за них передбачається максимальний термін покарання у в'язниці. Інший вид - злочини, пов'язані з незаконним поглинанням громадських депозитів, за що передбачається максимальне покарання у вигляді позбавлення волі строком на 10 років.

Нові правила намічаються на тлі того, що громадськість обурена "пірамідами", які продають шахрайські продукти. Минулого місяця кілька випускників коледжів були знайдені мертвими після того, як були ув'язнені і там зазнали нападу з боку учасників схеми пірамід в Тяньцзіні.

Хочете більше новин? Facebook . Швидше за всіх? Telegram і Twitter . Підписуйтесь!