Нова материнська плата mSI Z170A Gaming Pro для 7 GPU

Вийшла нова материнська плата, яка здатна працювати з сімома відеокартами для Майнінг, а саме MSI Z170A Gaming Pro Carbon. Це материнська плата на чіпсеті Intel Z170A призначена для процесорів Socket тисяча сто п'ятьдесят один (більш дешеві Celeron) і використовує нову пам'ять DDR4. Материнська плата упакована з незвичайними доповненнями, які не приносять користі для цілей Майнінг, зате робить дорожче продукт. Також варто відзначити, що навіть якщо на материнській платі є 7 слотів PCI-E, це не означає, що вона зможе працювати з 7 відеокартами. А хто працює, насправді таких материнських плат практично не так багато, і вони продаються ще дорожче, що робить їх не такими привабливими для Майнер, особливо в порівнянні з використанням популярної материнської плати AsRock H81 Pro BTC для 6 GPU.

Перше, що вам потрібно зробити, перш ніж підключати зовнішню відеокарту, - переконатися, що вона використовує новітню версію BIOS. Якщо це не так, варто оновити її до версії 1. 7. Біус материнської плати всього кілька місяців, і очевидно, що це дає можливість працювати до 7 відеокарт одночасно, тому перед продовженням переконайтеся, що у вас є остання прошивка.

Наступним кроком ставили параметри в BIOS материнської плати. Вам потрібно зайти в Налаштування Додатково Підсистеми PCI ( Settings Advanced PCI Subsystem Settings) і перемкнути PEG0 і PEG1 Max Link Speed ​​в Gen1, а також встановити опцію Over 4G Decoding в Enabled. Це, за великим рахунком, єдине, що слід зробити для запуску 7 GPU.

Після слід переконатися, що Windows 10 правильно бачить все відеокарти, нас це 6x R9 390 і один графічний процесор RX 480. У нас була дивна проблема з цією материнською платою, так як після настройки, необхідної для роботи з 7 GPU, ми не змогли нормально потрапити в BIOS материнської плати. Якщо при завантаженні ми натискаємо F9, щоб увійти в BIOS, система просто зависає і вимагає перезапуску. Якщо не натискати клавішу F9 BIOS, вона активується в операційній системі і прекрасно працює з сімома відеокартами. Щоб потрапити всередину BIOS материнської плати, нам довелося очищати пам'ять CMOS і кожен раз повторювати настройки.

Система завантажується і бачить все 7 відеокарт, навіть якщо вони різні, наприклад, з конфігурації 6 + 1. Отже, очевидно, що материнська плата MSI Z170A Gaming Pro Carbon працює. Єдина проблема з цією материнською платою - висока ціна, і це може бути вагомою причиною для того, щоб змусити вас дотримуватися більш доступною AsRock H81 Pro BTC для 6 GPU.

Хочете більше новин? Facebook. Швидше за всіх? Telegram і Twitter. Підписуйтесь!

Читайте все про Майнінг:
Як вибрати кращий блок живлення для майнінговой ферми з відеокарт
Nvidia GeForce GTX 1080 - чого очікувати при Майнінг Ефіріума?
Майнінг на відеокарті Nvidia GeForce GTX 1070 Founders Edition
Розгін Nvidia GeForce GTX 1070 і майнінговий хешрейт карти
Майнінг біткоіни і інших криптовалюта
Огляд Майнінг Ефіріума за допомогою відеокарти AMD Radeon RX 480
Як налаштувати биос Radeon RX 480, щоб прискорити майнінг Ефіріума
Огляд майнінг за допомогою відеокарти Sapphire NITRO + AMD Radeon RX 470 8GB
Продуктивність майнінг криптовалюта за допомогою відеокарти Nvidia GeForce GTX 1050 Ti