Namecoin NMC

Namecoin NMC

Курс долара

до рубля | до гривні | до тенге $ 1. 88845 (▼ -5. 6%)
0. 00021511 BTC
- ціна до біткоіни

За 7 днів

(▼ -27. 94%)

Ранг # 255

Дивитися top100

Загальна капіталізація: $ 27. 8 млн

Оборот торгів (24г): $ 230, 104

Вебсайт Всього монет Алгоритм Тип Proof
// namecoin. org 14736400. 0 SHA256 PoW

->

Графік Namecoin

Опис Namecoin

З метою розширення кордону електронних платіжних систем, Bitcoin створив новий майданчик під назвою Namecoin. Вона створена на основі коду біткоіни і з'явилася в квітні 2011 року. Ця система заснована на технології Blockchain і має відкритий вихідний код. Криптовалюта проекту Namecoin позначається як NMC і захищена криптографією.

Головна особливість Namecoin полягає в тому, що вона використовує альтернативні DNS-сервера. На початку свого шляху ця криптовалюта викликала величезний інтерес користувачів, але з часом користувачі стали забувати про неї. Так як розробники, по суті, закинули цей проект і давно не випускають ніяких оновлень.

NMC має багато подібностей з біткоіни:

1. Децентралізована система - це гарантія анонімності і відсутності впливу третіх сторін. Також це забезпечує неможливість скасування транзакцій. Купівля NMC можлива лише при наявності BTC.

2. Обмежена емісія. Як і в біткоіни, в системі максимум монет - 21 мільйон. Майнінг відбувається за алгоритмом SHA-256.

Плюс в тому, що Майні монети Namecoin і Bitcoin можна одночасно без додаткових витрат потужності процесора.

Відмінність від біткоіни полягає в тому, що процес реєстрації займає близько 2 годин.Потрібно зареєструвати доменне ім'я, яке не повинно повторюватися. Так що доведеться попітніти, щоб придумати собі унікальний домен. Реєстрація має символічну вартість в один цент.

Програмне забезпечення Namecoin використовується для реєстрації імен і зберігання даних в блокової ланцюжку, загальній базі даних, розподіленої мережею P2P безпечним способом. Якщо ви використовуєте Namecoin для реєстрації або іншим чином володієте іменами, або для передачі namecoins, вам необхідно періодично створювати резервні копії свого гаманця. Як і в біткоіни, ключі вашого гаманця знаходяться у вашому файлі wallet. dat. Ви повинні зашифрувати цей файл, вибравши "Налаштування"> "Зашифрувати гаманець" і потім зробити резервну копію.

Комісія за транзакцію визначається Майнер (точно так само, як в біткоіни). Плата за реєстрацію може бути динамічною в майбутньому, щоб поліпшити економічний стимул розвитку майданчика.

Ви повинні оновлювати ім'я кожні 35999 блоків не пізніше (від 200 до 250 днів), в іншому випадку воно закінчиться. Плата за реєстрацію за поновлення імені не стягується, але стягується комісія за транзакцію.

До недоліків системи відноситься:

  • Обов'язкова наявність робочого унікального доменного імені. Це дає можливість зловмисникам заздалегідь реєструвати імена для їх продажу.
  • Також в системі кількість користувачів дуже мало, що призвело до падіння курсу монети. З такими тенденціями завоювати нових користувачів буде дуже складно.
  • Платформа повністю залежить від американської компанії ICANN, яка видає дозволи на створення нових доменів.
  • 3 роки як компанія не видає ніяких оновлень, що говорить про незацікавленість засновників в розвитку цього проекту.По суті, він просто покинутий.

Перспективи розвитку

Якщо говорити про перспективи розвитку Неймкоін, то на даний момент ця площадка знаходиться в мертвій точці. Ціна криптовалюта становила 5 центів, потім виросла майже до 11 доларів. Зараз вартість впала по відношенню до USD до 0, 3 і продовжує падати.

Вартість та історію курсу NMC до долара можна подивитися на біржах або детально вивчити по свечному графіку за останні 6 років.

Природно, враховуючи всі недоліки криптовалюта, її курс, прогноз і ставлення розробників до проекту, аналітики не рекомендують інвестувати в цю криптовалюта.

Переваги

  • Високий ступінь захищеності системи за рахунок того, що криптовалюта не прив'язана ні до держави, ні до якоїсь конкретної компанії. Щоб вивести систему з ладу, потрібно мати потужність більшу, ніж у всіх користувачів разом узятих. Хакерам це обійдеться в мільярди.
  • Можливість Майнер заробляти більше, так як можна проводити емісію Неймкоін і біткоіни одночасно без втрати потужності.