Mt. Gox! Де мої гроші?

Тепер ми знаємо, що біткоіни можуть надихати людей на те, щоб кинути все і відправитися на інший кінець світу для захисту власних грошей. Можливо це і є частина тієї самої "внутрішньої вартості" біткоіни, яку так і не можуть виявити критики цифрових грошей.

Колін Берджес був розробником програмного забезпечення з Лондона до тих пір, поки його біткоіни-заощадження раптово не почали випаровуватися. Занепокоївшись перспективами подальшого розвитку подій в період Нового Року в Китаї, Колін вирішив перевести основну частину своїх коштів в Японію на біржу Mt. Gox, але в ту ж саму тиждень вони виявилися заблоковані і там.

Надихнувшись протестом австралійця під псевдонімом CoinSearcher, Берджес в останню хвилину купив квиток в один кінець з Лондона в Токіо (за ціною близько 850 фунтів) і пролетів 12 годин, щоб особисто розібратися в тому, що відбувається.

"Вони не відповідали ні на які запити клієнтів, схоже, що вони просто вирішили привласнити собі чужі гроші - мої гроші", - сказав Колін.

Прибувши до Японії в цю середу, Берджес спробував призначити зустріч з керівництвом Mt. Gox, але безрезультатно. У п'ятницю вранці, незважаючи на холодну погоду, він розбив наметовий табір поруч з офісом компанії в токійському районі Сібуя.

В 9: 15 він зіткнувся з СЕО компанії Марком Карпелесом і зажадав виведення грошей, на що отримав відповідь: "Це неможливо прямо зараз". Колін поставив інше питання: "А взагалі, наші біткоіни все ще у вас?", Але відповіді не послідувало.

Берджес визнав, що подібні перепалки марні, але зазначив, що суми його коштів, що зберігаються на серверах Mt. Gox, того варті." Якщо я втрачу ці гроші, все моє життя зміниться. Я не хочу втрачати такі суми без боротьби ".