Майнінг криптовалюта на смартфонах з андроїд - чи можливо це?

Зміст:

  • 1 Додатки для Майнінг на телефонах
  • 2 MinerGate Mobile
  • 3 ARM Miner
  • 4 Чи варто Майні на смартфонах ?

В даний час криптовалюта стали частиною життя багатьох людей. Розробники бачать колосальний попит з боку користувачів. Щоб збільшити цей відсоток, з недавніх пір був доданий Майнінг на смартфонах Android, які є у сотень мільйонів людей. Тепер можна добувати цифрову валюту не тільки за допомогою комп'ютерів і потужних відеокарт, але і завдяки мобільному пристрою.

  • Інфо: Майнінг криптовалюта на ноутбуках

Даний спосіб заробітку досить специфічний і потребує доопрацювань, але вже зараз Майнер можуть випробувати його і приступити до роботи на своїх андроїдах.

Програми для Майнінг на телефонах

Поки існує мало проектів, які чесно платять і дають своїм клієнтам заробити. Безумовно, з плином часу їх стане набагато більше. Виділимо основні програми, які вже зараз можна скачати в мобільному інтернет-магазині PlayParket .

MinerGate Mobile

Один з найбільш популярних пулів, що дозволяє безкоштовно отримати криптовалюта. Завдання проекту полягає в тому, щоб об'єднати зусилля всіх користувачів цього додатка для досягнення максимальної потужності видобутку цифрових валют.

Для Майнінг доступні: Monero, Bytecoin, Dashcoin і ін. Недорогі монети. Щоб отримати доступ до всіх функцій пулу потрібна реєстрація, яка не відніме великого часу. Необхідно її підтвердити по електронній пошті, яка потім буде прив'язана до програми.

В середньому хешрейт становить 10 H / s, він безпосередньо залежить від характеристик смартфона. Чим могутніше пристрій, тим більше швидкість видобутку криптовалюта.

За добу користувачі отримують кілька рублів, такий результат не можна назвати позитивним. Можливо, в новому році розробники програми придумають, як поліпшити мережу і механізм Майнінг, щоб значно збільшити прибуток.

ARM Miner

Ще одна стара програма для видобутку цифрових монет. По функціях і можливостях вона схожа з попереднім пулом.

Середня швидкість видобутку становить 2 kH / s, що також є маленьким значенням. Заробити тут можна, але прибуток залишає бажати кращого. За місяць дохід складе пару доларів.

Чи варто Майні на смартфонах?

Щоб відповісти на питання, поглянемо на плюси і мінуси подібного заробітку.

Переваги: ​​

  • простота у використанні,
  • не потрібні спеціальні навички і знання.

Недоліки:

  • дрібна прибуток,
  • постійний перегрів телефону.

Зваживши всі за і проти, скажімо, що в даний момент видобуток криптовалюта на смартфонах андроїд не принесе довгоочікуваної прибутку, а лише вичерпає акумулятор і ресурс процесора вашого пристрою.

За пару місяців такої роботи можна позбутися телефону, отримавши всього кілька доларів. Але якщо добувати рідкісні монети, які зараз дуже дешево коштують, в перспективі можливо заробити на їх подальшому зростанні.Чи варто приділяти час даного способу Майнінг - справа кожного. Але для гарного прибутку краще використовувати просунуті комп'ютери і ноутбуки.