Майнінг криптовалюта на відеокарті sapphire NITRO + Radeon RX 580 Limited Edition

Представляємо вашій увазі огляд графічних процесорів AMD Radeon RX 5 × 0. Перший графічний процесор, про який ми поговоримо - це Sapphire NITRO + Radeon RX 580 Limited Edition. Це одна з кращих моделей RX 580 від Sapphire. У неї вища тактова частота (заводська настройка) в порівнянні з більшістю інших графічних процесорів RX 580, а також є додаткові компоненти, такі як запасні вентилятори. Модель має поліпшене охолодження в порівнянні з Sapphire RX 480 NITRO +. І звичайно ж, у новій моделі більш висока ціна. Нові карти RX 580, які багато в чому схожі на торішні Sapphire RX 480, тепер називатимуться PULSE. Давайте подивимося на характеристики.

Отже, SAPPHIRE NITRO + Radeon RX 580 8 GB Limited Edition:

 • 2304 потокових процесора;
 • 14 нм. FinFET, четверте покоління Graphics Core Next (GCN);
 • 1450 МГц тактової частоти при можливості розгону GPU;
 • 8192 Мб пам'яті GDDR5, 256-бітнаяшінапамяті, тактова частота ОЗУ 2000 МГц;
 • Виходи на дисплей: 1x DL-DVI-D, 2x HDMI 2. 0b, 2x DisplayPort 1. 4;
 • Оновлені вентилятори Dual-X 95 мм з двома кульковими підшипниками;
 • Роз'єми живлення: 1x 6-контактний PCI-E, 1x 8-контактний PCI-E;
 • Потужність: 225 Вт;
 • Подвійний UEFI BIOS.

Новий і більший кулер - це приємне поліпшення, так само як і запасні вентилятори для RX 580 NITRO + LE. RX 580 non Limited і RX 570 NITRO + тепер комплектуються такими ж новими кулерами. Інша помітна різниця полягає в застосуванні додаткового роз'єму живлення в серії NITRO + RX 5 × 0, у яких один 6-контактний і один 8-контактний роз'єми PCI-E.Додатковий роз'єм живлення потрібно через більш високих тактових частот, і, як наслідок, через підвищеного споживання енергії. Для Майнер це може виявитися проблемою, якщо вони хочуть підключити 6 таких карт до одного джерела живлення. Слід мати на увазі, що у серії PULSE буде один, а не два роз'єми живлення PCI-E.

Що сказано в специфікації GPU-Z? Тактовий генератор GPU прекрасно працює на частоті 1450 МГц і дозволяє трохи розігнатися до 1500 МГц. Зрозуміло, це не так багато. Для збільшення тактової частоти потрібне збільшення робочої напруги до 1 1750 В, що також призводить до збільшення споживання енергії до понад 140 Вт (для Power Draw, згідно GPU-Z). Відеопам'ять працює на частоті 2000 МГц, і тут хотілося б побачити Samsung GDDR5, т. К. Мова йде про топ моделі серед RX 580 від Sapphire і про limited edition. Але, на жаль, в Sapphire вирішили встановити пам'ять Hynix. Тому продуктивність вже не буде оптимальною для таких алгоритмів як Ethash (ефіріум) або Equihash (Zcash), де використання пам'яті дуже інтенсивне.

А тепер про еталонних тестах, що містять деякі популярні алгоритми і використовуваних в даний час найприбутковішими Майнер. Використовуючи останню версію 9. 2 Claymore Dual ETH miner, ми отримуємо швидкість близько 22, 5 MHS від SapphireNITRO + Radeon RX 580 Limited Edition. Розчаровує результат, якщо врахувати використання всіх можливих налаштувань. Через використання Hynix (2000 МГц) тимчасові діаграми розслаблені, мабуть знову з тим, щоб зберегти вищу робочу частоту. Якби використовували Samsung GDDR5, можливо, було б краще. Але Sapphire не зробила цього ...

Подібний і не найвдаліший результат можна побачити в Майнінг ZEC з процесором Claymore ZCash AMD GPU Miner 12.4. Але, як відомо, алгоритм Equihash більш інтенсивно використовує пам'ять. Середня швидкість передачі даних для ZCash (ZEC) з цією відеокартою становить близько 296 H / sec. Причиною такої низької частоти передачі даних може бути все та ж пам'ять Hynix, або це може відбуватися через нового драйвера AMD (з підтримкою RX 500). І офіційний драйвер AMD Radeon Crimson ReLive Edition 17. 4. 3 (теж для RX 500), мабуть, не дуже ефективний для кріптовалютного Майнінг.

Ось ще кілька результатів тестів для нашої карти Sapphire NITRO + Radeon RX 580 Limited Edition:

 • DCR: 1, 202 GHS;
 • XMR: 600 H / SЕС. ;
 • LBC: 0, 165 GHS;
 • PASC: 0, 830 GHS;
 • SIB: 8. 2 MHS.

Що стосується оптимізації, можна по експериментувати з лінійками пам'яті і домогтися кращих результатів. Крім того, зниження частоти GPU з верхнього значення (за замовчуванням) також дозволить знизити напругу і домогтися меншої споживаної потужності. Це особливо стосується оптимізації для ETH, хоча для ZEC потрібно трохи більше високої напруги (і тактової частоти). Деякі Майнер також повідомляють, що плата RX 580 LE може нормально працювати на одному 8-контактному роз'ємі PCI-E. Але щоб самостійно в цьому переконатися, знову ж таки потрібно оптимізувати частоту і напругу, щоб уникнути перевантаження по харчуванню.

Які висновки? Sapphire NITRO + Radeon RX 580 Limited Edition хоч і приваблива для Майнер, вона явно розроблена для геймерів. Можливість збільшення тактової частоти більше підходить для ігор. Майнер ж можуть сподобатися великий кулер і додаткові вентилятори в упаковці. Але два роз'єму живлення і підвищене енергоспоживання - не те, що здатне порадувати. Запаси настройки RX 580 LE трохи розчаровують, але деякі варіації на тему "продуктивність / енергоспоживання" ви зможете побачити (такі ж результати можна було отримати, налаштувавши RX 580 або навіть RX 570).Т. е. При деяких налаштуваннях - це один для Майнера, але ціна навряд чи здасться дружньою.

Ось якби це були GPU Sapphire PULSE ...

Хочете більше новин? Facebook. Швидше за всіх? Telegram і Twitter. Підписуйтесь!

Читайте все про Майнінг:
Як вибрати кращий блок живлення для майнінговой ферми з відеокарт
Nvidia GeForce GTX 1080 - чого очікувати при Майнінг Ефіріума?
Майнінг на відеокарті Nvidia GeForce GTX 1070 Founders Edition
Розгін Nvidia GeForce GTX 1070 і майнінговий хешрейт карти
Майнінг біткоіни і інших криптовалюта
Огляд Майнінг Ефіріума за допомогою відеокарти AMD Radeon RX 480
Як налаштувати биос Radeon RX 480, щоб прискорити майнінг Ефіріума
Огляд майнінг за допомогою відеокарти Sapphire NITRO + AMD Radeon RX 470 8GB
Продуктивність майнінг криптовалюта за допомогою відеокарти Nvidia GeForce GTX 1050 Ti