Мікроплатежі в біткоіни тепер доступні на soundCloud

Компанія ChangeTip запустила підтримку мікроплатежів (англ. tips - чайові ) на найвідомішому потоковому музичному сервісі SoundCloud, що дозволить вам прикріплювати до коментарів маленькі суми в біткоіни, які підуть безпосередньо музикантам, викладаємо свої треки на платформі. Для цього ChangeTip використовує API сервісу.

Стартап вірить, що його функція мікроплатежів створить унікальну систему заохочення авторів контенту в соціальних мережах і блогах. ChangeTip підтримує більшість найбільших сервісів від Твіттера до YouTube, і компанії вже вдалося залучити початкове фінансування в кілька мільйонів доларів від венчурних інвесторів.

"Підтримати місцевих талантів стало як ніколи просто, використовуючи миттєві платежі, які підуть безпосередньо на їх акаунти", - йдеться в заяві ChangeTip:

Виконавці можуть використовувати ChangeTip, щоб тримати прямий зв'язок з шанувальниками на SoundCloud, живих виступах і соціальних мережах, в той час як прихильники тепер отримали нову можливість оцінити і підтримати своїх улюблених музикантів з будь-якої точки світу.

Якщо у вас вже є аккаунт в ChangeTip, вам досить підключити його до профілю на SoundCloud точно так же, як і до інших сервісів. Якщо ви не зареєстровані в сервісі, ви можете створити обліковий запис, використовуючи свій профіль на SoundCloud.

Наші передплатники в твіттері і Google+ добре знають, що ми дуже любимо ChangeTip, і звичайно, нам захотілося протестувати "чайові" і на новій платформі. Ось як це виглядає:

Ви можете побачити наш коментар на звуковій доріжці треку (потрібно навести курсор). Попередньо підключивши до ChangeTip свій аккаунт в SoundCloud, ми написали коментар, звернувшись до боту @ChangeTip і вказавши потрібну суму. У нашому випадку ми використовували позначення "coinspot_bucks" як еквівалент суми в $ 3. Ви можете задавати власні позначення, використовувати попередньо системою на кшталт "coffee" або "beer" або вказувати конкретну суму в біткоіни, Сатоши або звичайних валютах.

Ми бачимо, що бот автоматично зарахував наш переклад на рахунок ChangeTip, прив'язаний до аккаунту в SoundCloud. Докладніше про сервіс ви можете почитати в наших статтях по тегу #changetip.