Заходи щодо стабілізації проекту moonBay

Шановні інвестори,

З метою збільшення стабільності роботи проекту MoonBay адміністрацією CRP. center, спільно з керуючим проекту, були прийняті наступне рішення:

Достроково закрити всі депозити, зроблені в проект, чистий дохід за якими становить + 25%. (Повернення депозиту + 25%)

Ухвалення цього заходу не означає, що в проекті MoonBay виникла проблемна ситуація - навпаки, дані заходи призведуть до оздоровлення проекту, а значить, ми радимо розглядати інвестиції в даний проект як актуальні.

Ми робимо все можливе для максимального продовження термінів роботи всіх проектів, що знаходяться на платформі - можливо, деякі заходи є непопулярними, але ми вважаємо за краще мати 100 інвесторів, які недоотримали прибуток, ніж 1000, які залишилися в збитку.

Просимо інвесторів підтримати проект новими інвестиціями і допомогти нам і керуючому проектом вивести його на стабільний курс - на профіт. Подібні заходи приймалися раніше відносно інших проектів на платформі і завжди продовжували термін їх роботи майже в кілька разів.

З метою залучення нових інвесторів в даний проект - інвестиційний план SunFest буде доступний для інвестицій не тільки в неділю, але і в суботу на поточному тижні.