Лондонський блокчейн-стартап планує вийти на iPO

Лондонський стартап, інвестує в технологію ланцюжка блоків (блокчейн), має намір провести IPO в секції лондонській біржі для молодих компаній з невеликою капіталізацією, ставши першою публічною компанією, діяльність якої пов'язана з базовою технологією біткоіни.

Молода Фінтех-компанія Coinsilium, заснована близько двох років тому, вийде на біржу в першій половині серпня під тікером COIN. Coinsilium інвестує в стартапи, які займаються розробкою і впровадженням технології ланцюжка блоків в такі сфери як цифрові гаманці, платежі, питання забезпечення безпеки, а також консультаційні фірми, які допомагають зацікавленим в інноваціях фінансовим інститутам краще розібратися в особливостях впровадження розподілених реєстрів в свої робочі процеси.

Компанія планує залучити не менше £ 3 млн. Від розміщення, які будуть спрямовані на подальші інвестиції на більш пізніх раундах фінансування і підвищення часткою участі в деяких з 11 проектів, в які були зроблені інвестиції раніше.

"Ми плануємо стати великим гравцем в індустрії і сприяти її подальшому зростанню", - зазначив CEO компанії Едді трави. На його думку, вихід на IPO буде краще приватних інвестицій, а також додасть легітимності молодий технології.

"Лондон - найсприятливіше місце для обговорення подібних питань з регуляторами в особі Банку Англії", - цими словами він прокоментував той факт, що розміщення проходить в Лондоні, а не в США, - "Тут самий конструктивний підхід.Уряд позитивно ставиться до інновацій і технології цифрових валют зокрема, воно розуміє всі потенційні вигоди від її впровадження ".

Barclays, UBS і BBVA - це лише деякі представники банківського співтовариства, які безпосередньо займаються вивченням потенціалу технології ланцюжка блоків. Біржа Nasdaq, в свою чергу, впроваджує розподілений реєстр вже в одну зі своїх майданчиків Private Market. у минулому році обсяг венчурних інвестицій в екосистему біткоіни склав близько півмільярда доларів.

via City AM