Велика японська платформа dMM підключить біткоіни 19 000 000 користувачів

DMM. com - це розважальна інтернет-платформа, яка має 19 мільйонів користувачів і дозволять своїм клієнтам здійснювати покупки на сайті за допомогою біткоіни. Функція вже активна для мільйонів японців після 1 березня 2016 року.

DMM. com входить в число 25 найбільших сайтів в Японії і пропонує різноманітний інтернет-ринок, який продає все: від онлайн-ігор до смартфонів, цифрових книг з уроками англійської мови та багато іншого. Значною мірою цей крок може допомогти більш широкому прийняттю біткоіни в уже дружньої до криптовалюта країні. DMM. com, через місцевий кріптовалютний обмінник Coincheck дозволить криптовалюта стати одним із способів оплати для мільйонів своїх користувачів.

Клієнти DMM. com тепер можуть придбати бали DMM за допомогою біткоіни для покупки будь-яких товарів і послуг, перелічених на сайті.

Вибрати криптовалюта як метод оплати і викупити бали DMM дуже просто. Крім того, користувачі, які володіють гаманцем біткоіни в Coincheck, можуть придбати бали практично миттєво. Користувачі з гаманцями інших операторів матимуть можливість покупки балів за допомогою QR-кодів.

В оголошенні в своєму блозі компанія Coincheck заявила, що DMM. com прагне розширити свої послуги в інших країнах за межами Японії. І біткоіни був природним можливим засобом оплати, до того ж це дозволяє криптовалюта бути як засіб платежу і для японських користувачів, що дасть компанії можливість охопити більш глобальну аудиторію.

Coincheck також показав, що обсяг угод з біткоіни швидко зростає в Японії. В Японії недавно проводилися дебати з приводу оподаткування криптовалюта і вже пройшов законопроект, який офіційно визнає цифрові валюти як реальні гроші.

Цей крок дасть можливість позиціонувати цифрові валюти, визнані раніше в якості активів, як реальні гроші, оскільки вони можуть бути передані в цифровому вигляді. Цей закон дозволить банківському сектору розширити свої ІТ-орієнтовані послуги, а також прирівняти криптовалюта до фіатним валют, як такі, що аналогічні функції.