Японські банки створюють свій блокчейн консорціум

Створення блокчейн-консорціумів в цьому році приймає характер тенденції. Слідом за ЦБ РФ до процесу підключилися і японські банки за підтримки компанії Ripple.

Сервіси обміну іноземних валют (Forex) ідеально підходять для інтеграції технології блокчейна. З більш швидким часом розрахунків і публічної бухгалтерської книгою для обліку операцій, технологія створює всі передумови для перетворення сектора торгівлі валютою. Новий консорціум японських банків буде працювати з блокчейном для централізованих послуг обміну з використанням вітчизняної та іноземної валюти.

Цей новий консорціум сформований шляхом партнерства між SBI Ripple Asia Co Ltd і SBI Holdings Inc. Обидві фірми хочуть працювати над поліпшенням розрахункових послуг, доступних сьогодні в Японії. SBI Ripple Asia вивчає можливості розподіленої технології блокчейна в секторі врегулювання угод.

Кілька нових членів, що вступили в консорціум, були оголошені на цьому тижні, в їх числі Bank of Yokohama і SBI Sumishin Net Bank. Цікаво, що ці два японські банки приєдналися до консорціуму відразу ж, як виникла необхідність вдосконалення технологій. У світі фінансів, розподілені технології є ходовим товаром, і для багатьох це безперечний факт.

Крім того, SBI Sumishin Net Bank і Bank of Yokohama реалізують ряд нових Фінтех ініціатив протягом останніх кількох років. Формування консорціуму для використання технології блокчейна в об'єднанні послуг обміну валют представляється наступним логічним кроком в ланцюзі цих інноваційних проектів.

Інновації в Японії впроваджуються прискореними темпами, і консорціум планує використовувати технологію блокчейна вже в жовтні 2016 року. Така швидка інтеграція допоможе вирішити деякі з ключових питань, пов'язаних з регулюванням криптовалюта в Японії.

Існує необхідність здійснення переказів грошей невеликими сумами між містами і, як видається, ідеальним варіантом вирішення цього питання стане блокчейн, який дозволить здійснювати платежі 24 години на добу, щоб відповідати вимогам мінливого суспільства.

Фаза тестування платформи, яка використовує технологію Ripple, триватиме до березня 2017 року. Одночасно в консорціум будуть запрошуватися нові фінансові установи. Якщо все піде за планом, вже до березня 2017 року консорціум буде складатися з 30 банків.