Цікавий кран криптовалюта. Отримай відразу 40 000 монет.

Всім доброго часу доби, напевно багато хто з вас вже знайомі з поняттям кран криптовалюта (збірник таких кранів до речі є у нас на сайті, знайти їх можете в верхньому меню). Для тих же хто не знає, що це таке, поясню - кран криптовалюта - це сайт який роздає бонуси у вигляді криптовалюта. Самі бонуси дуже невеликі і добре заробити, збираючи такі бонуси навряд чи вийде, якщо тільки не сидіти і не збирати їх цілими днями. Але зате такі бонуси будуть дуже цікаві і корисні для новачків, вони дозволять отримати першу криптовалюта просто так, без будь-яких зусиль.

Гаразд, щось я захопився з поясненнями. Перейдемо до справи. Сам я кранами не займаюся (хоча буває іноді позбираю бонуси), але сьогодні натрапив на один цікавий сервіс з кранами - BleuFaucet.

Що ж в ньому такого цікавого? А зацікавило мене в ньому ось що - по-перше, в одному місці зібрано відразу величезну кількість різних криптовалюта! Подивіться самі на скріншот нижче - можна отримати бонус в кожній з цих криптовалюта:

До речі роздають і ETHEREUM (правда дуже мало).

А, друге, що мене привабило це, то, що є деякі нові, дуже дешеві криптовалюта, яких можна отримати просто величезна колічествно, наприклад, я отримав 40 000 криптовалюта PAC! На даний момент ці 40 000, коштують лише кілька копійок, але звичайно ж хочеться вірити, що ця криптовалюта подорожчає, ну, і напевно грає людська жадібність, адже завжди приємно, коли на твоєму рахунку великі цифри в 40 000 навіть, якщо 40 000 цієї валюти стоять зараз всього кілька копійок ...

А тепер, як збирати ці бонуси?

Даний кран трохи відрізняється від інших тим, що бонуси він відправляє не відразу на ваш гаманець, а на рахунок спеціальної біржі (не хвилюйтеся гроші з цієї біржі можна спокійно вивести в будь-який момент). Тому спочатку вам потрібно створити обліковий запис на цій біржі. Щоб це зробити, перейдіть на сайт крана за наступним посиланням - BlueFaucet. Там ви побачите приблизно наступне:

Натисніть на велику синю кнопку, яка обведена червоним на скріншоті. Після чого вас перекине на сторінку, реєстрації.

Там вводите свій EMail, Пароль і Логін і тиснете зареєструватися. Після цього вам на пошту прийде Email повідомлення в якому потрібно клікнути по посиланню, щоб підтвердити свій Email адресу. Усе. Аккаунт створений.

Вирушаємо збирати бонуси!

Щоб зібрати бонуси знову перейдіть за наступним посиланням - BlueFaucet. Прокрутіть сторінку трохи вниз і ви побачите великий список криптовалюта. Клікайте на ту, що хочете зібрати і вас перекине на окремий сайт, де вам потрібно ввести свій логін (який ви вказали при реєстрації на біржі), ввести капчу (щоб підтвердити, що ви не робот) і натиснути на велику синю кнопку на якій написано "Collect" після цього вам видасть повідомлення про те, скільки криптовалюта ви отримали.

Отримана криптовалюта відразу ж зараховується на ваш рахунок на біржі - подивитися свої рахунки можна за наступним посиланням - // bleutrade. com / member / my_wallet.

А що там на рахунок 40 000 монет?

Да да, вас адже напевно зацікавило саме це. На даний момент лунає бонус дешевої криптовалюта PAC, можете знайти цю криптовалюта в списку на головному сайті або ж просто перейти за наступним посиланням - отримати 40 000+ PAC.

Щось ще интресном?

Так, у даного сайту є ще пара фішок з бонусами - по-перше, вони роздають випадкові бонуси, за те що ви спілкуєтеся в чаті біржі (тільки не треба спамити і писати безглузді повідомлення), а по-друге, на головній сторінці - клацай сюди.Під синьою кнопкою, ктор ви жали, щоб зареєструватися на біржі, є ще й велика зелена кнопка (скріншот робити не буду, сподіваюся, знайдете: tongue:).

Клацніть по цій зеленій кнопці і ви потрапите на сторінку з міні-грою, за яку так само дають бонуси. Виглядає гра ось так:

Вам потрібно відкрити поспіль два однакових значка криптовалюта. Зробити це треба 3 рази. Після цього ви отримаєте бонус відразу трьох цих криптовалюта (тих що ви відкрили).

Ось в общем-то і все. Думаю багатьом цей сервіс здасться цікавим, принаймні мені він дуже сподобався, буду тепер збирати бонуси по 40 000 PAC, поки не стану PAC мільйонером

.