Збільшення хешрейта monero призводить до передчасного хардфорку

Запланований хардфорк конфіденційної криптовалюта monero повинен відбутися раніше, ніж очікувалося, - через збільшення її хешрейта.

Хардфорк, спочатку запланований на 21 вересня, який повинен забезпечити розширені функції конфіденційності для всіх користувачів, швидше за все, відбудеться 16 вересня, - про це було сказано на зборах розробників минулого тижня. На зборах було розглянуто і питання про те, чи потрібно скорегувати номер блоку, щоб запобігти передчасному хардфорк, - проте розробники замість цього офіційно скоригували дату хардфорка.

В кріптовалютном Майнінг хешрейт - це швидкість, з якою виконуються обчислення. Коли хешрейт збільшується, Майнер швидше знаходять блоки, просуваючи вперед блокчейн.

, що насувається хардфорк повинен привести до обов'язкового використання так званих "кільцевих конфіденційних транзакцій" (RingCT) в мережі, хоча більшість користувачів monero використовують наявну в даний час технологію.

RingCT, введені 10 січня, по суті є оновленням старих підписів для захисту угод, що означає, що ніхто не зможе переглядати деталі транзакцій, крім самих учасників угоди. Технологія грунтується на існуючих функціях конфіденційності monero, включаючи приховані облікові записи, приховані транзакції і генерацію монет.

Згідно з даними CoinMarketCap, monero в даний час є восьмою за величиною криптовалюта за ринковою капіталізацією ($ 1, 9 млрд.). Примітно, що 28 серпня вартість монети досягла рекордного рівня в більш ніж $ 150. Під час підготовки даного матеріалу monero коштувала близько $ 125.

Хочете більше новин? Facebook . Швидше за всіх? Telegram і Twitter . Підписуйтесь!