В Сінгапурі виявлено тіло гендиректора біткоіни-біржі first Meta

Поліція Сінгапуру виявила тіло генерального директора біткоіни-біржі First Meta Отем Радтке. Причина смерті з'ясовується. | Згідно з попередніми даними, вона не є природною і могла настати внаслідок суїциду або нещасного випадку. Вбивство не розглядається в якості можливих версій.

28-річна Отем Радтке була виявлена ​​мертвою 28 лютого, поліція Сінгапуру очікує результатів токсикологічної експертизи. До роботи в First Meta американка виконувала разові завдання для Apple, а також співпрацювала з Xfire і Geodelic systems.

Як зазначає AP, останнім часом криптовалюта переслідують негаразди. Так, кілька днів тому біржа Mt. Gox оголосила про банкрутство. Раніше повідомлялося, що її кредиторська заборгованість становить понад $ 63 млн і перевищує активи. Крім того, припинив роботу канадський сервіс Flexcoin, що піддався кібератаці (як і Mt. Gox). Його втрати склали близько $ 600 тис.

Тим часом в Каліфорнії, ймовірно, виявлений Сатоси Накамото - людина, яка стоїть за створенням протоколу Bitcoin. За даними Newsweek, йому 64 роки. За словами програміста, він відійшов від справ і не хоче обговорювати криптовалюта.