В Японії бум торгівлі біткоіни

Схоже, що причиною такого цінового піку біткоіни стане активність японських трейдерів, і це станеться скоро. Все більш популярною стає торгівля біткоіни і ринкові аналітики говорять, що в першій половині року существено виріс обсяг торгів.

За даними японської біткоіни біржі BitFlyer, у них тільки за червень зареєструвалося більше 200 000 користувачів.

Вони також говорять, що торговий обсяг японського ринку з січня по липень цього року склав приблизно 7. 8 мільйонів біткоіни (вартістю близько 430 мільярдів ієн). На їх біржу припадає близько 37% японського ринку біткоіни.

Популярність біткоіни росте

Фірма Seed Planning, яка займається дослідженнями ринків, очікує, що обсяг торгівлі біткоіни досягне 2 трильйонів ієн в цьому році.

"Ми помітили, що інвестори переходять від маржинальної іторгівлі іноземною валютою до торгівлі біткоіни", сказано в офіційній заяві компанії.

Директор bitFlyer, Юзо Кано, додав, що починаючи з весни цього року, обсяги торгів ростуть небаченими темпами.

Кано, колишній трейдер Goldman Sachs, є одним з 38 людей, найбільш важливих для фінансового ринку планети. Він підтримує економіку цифрових валют, і в той же час виступає їх регулювання, знаходячи для цього красномовні документи.

Регулятори ставляться прихильно

Схоже, що введення регулювання допомогло ринку цифрової валюти відновитися після скандалу з Mt. Gox, який створив біткоіни погану славу в Японії.

В травні Японія прийняла законопроект, який передає Financial Services Agency (FSA) регулювання угод з біткоіни. Близько 4. 25 мільярдів $ (близько 430 мільярдів ієн) в біткоіни - це ринковий обсяг торгів цифровий валютою в Японії тільки за першу половину року. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року торговельні обсяги зросли приблизно в 50 разів!

Цікаво, що майже половину цього обсягу дала одна-єдина угода з обміну біткоіни на ієни. У липні цього року хтось передав комусь 200 мільярдів йен в біткоіни.

Є ознаки того, що нормативно-правова база змінюється, і торгівля біткоіни в громадській думці стає законною.

Японія вже стала другим за обсягами ринком біткоіни в світі після Китаю, потіснивши на третє місце США. Нагадаємо, що недавно японський уряд офіційно визнав біткоіни валютою.