В співтоваристві біткоіни почалися розбіжності між Майнінг компаніями

Зміст

  • 1 Як можна? !
  • 2 А блоки-то порожні!
  • 3 Звідки ці успіхи
  • 4 Заощаджуємо на транзакціях
    • 4. 1 Автор публікації
    • 4. 2 Анна Кавазян

Ван Чунь - власник F2Pool, п'ятого за величиною пулу, який здійснює біткоіни Майнінг з 9, 3% світового хешрейта криптовалюта. В кінці минулого місяця Чунь заявив, що Bitmain подав до суду на компанію, в яку він вклав 4 млрд доларів.

Як можна? !

Bitmain - головна компанія Antpool, найбільшого оператора по Майнінг, контролюючого 16, 8 відсотка всього хешрейта біткоіни, і відомого виробника устаткування для видобутку криптовалюта. За бажання судитися з біткоіни-фірмами Bitmain піддався критиці з боку багатьох експертів цієї галузі, таких як виконавчий директор Blockstream Самсона Моу і засновника BitPremier Алана Сілберт.

Моу також повідомив, що цієї весни працівники Bitmain погрожували генеральному директору LightningAsic "насильством", про що не підозрював Джихан Ву, один із засновників Бітмейна.

Компанія не представила пояснень з цього питання. Зрозуміло, що якщо в справі замішаний Ван Чунь, то не можна розкривати деталі такого судового процесу. І якщо Bitmain зараз не судиться з компанією, про яку говорить Чунь, то, напевно, тому, що не хоче сприяти посиленню розбіжностей в співтоваристві.

А блоки-то порожні!

Бітмайн також був розкритикований прихильниками Bitcoin Core.Відомий розробник Ерік Ломброзо засудив компанію за її що не вселяють довіри дії в останні півмісяця. Ломброзо дорікнув Bitmain в тому, що вона використовує порожні блоки, в значній мірі перевантажують мережу біткоіни і серйозно роздувають мемпул системи.

На коментарі дослідника і програміста Девіда Норьеги про послідовну розробці порожніх блоків, Ломброзо відповів:

Якщо таке буде продовжуватися, я цілком і повністю підтримаю кампанію зі знищення всього їх обладнання.

У відповідь Джихан Ву відрізав:

Bitcoin Cash і біткоіни Майнінг разом викликали багато помилок в пулах видобутку, а порожній блок - це міра безпеки. Зараз це питання вирішене.

Звідки ці успіхи

Завдяки діяльності розробників Bitcoin Core і активації SegWit спостерігається значне зменшення транзакційних зборів. Гонорари біткоіни довгий час залишалися непомірно великими. Пояснення тому є. Це наявність порожніх блоків великих операторів по Майнінг, а також нестійкість у видобутку біткоіни і Bitcoin Cash.

Розмір мемпула біткоіни зменшився з 100 мільйонів байт до 5, 5 млн. Угоди укладаються з середньою ставкою в 10 Сатоши за байт, що рівносильно комісії менше 0, 1 дол з транзакціями, підтримуваними SegWit. Незважаючи на зростання вартості біткоіни до 4 740 дол. І значне збільшення попиту, в мережі діють відносно низькі тарифи.

Заощаджуємо на транзакціях

Segwit пропонує концепцію блочного ваги. Це новий спосіб обчислення розміру транзакцій. За допомогою такого рішення користувач зможе заощадити 35% від сплаченої суми при відправленні переказу відразу - недавно заявив відомий біткоіни-гаманець Ledger.

Невідомо, чим закінчився судовий процес з приводу 4 мільярдів доларів, інвестованих Чунь.Також недостовірно то, що Bitmain збирався погрожувати таким компаніям, як LightningAsic, в минулому, і чи правильно заяву Джихана Ву про порожні блоках. Але Bitmain важливо говорити з спільнотою, щоб уникнути розбіжностей щодо його дій.

Сподобалася стаття? Напишіть свою думку в коментарях внизу сторінки.