Глава МВФ: банки не повинні боятися біткоіни або блокчейна

Крістін Лагард, глава Міжнародного валютного фонду (МВФ) на цьому тижні заявила, що банки не повинні боятися Bitcoin або blockchain.

Про це сьогодні повідомило видання The Financial Times. Під час виступу в Нью-Йорку Лагард сказала, що учасники ринку побоюються змін, які приносить блокчейн, і думають призупинити процес.

"Багато з вас чули не тільки про біткоіни, але і про блокчейне - цієї неймовірної технології, що лежить в основі світу криптовалюта. Насправді, це неймовірно зручно.

І багато хто з вас в фінансової індустрії насправді стурбовані тим, що ці технології збираються змінити нинішній порядок речей. "

Після секундної паузи Лагард продовжила:

" Будь-якими новими технологіями люди схильні зловживати. У нашому випадку має місце анонімність.

Я думаю, що банківська індустрія мала досить багато часу для відновлення дов ерія, без якого не буде ні торгівлі, ні бізнесу, ні взагалі будь-яких угод. "

Лагард, яка була міністром фінансів за часів президента Ніколя Саркозі, очолює МВФ з 2011 року. Вона змінила на цій посаді Домініка Стросс-Кана. Це ще один колишній міністр фінансів Франції, який пішов у відставку з МВФ в результаті скандалу на сексуальному грунті і послідував арешту в Нью-Йорку.

До того, як стати міністром фінансів, Лагард була главою інших французьких міністерств, в тому числі Міністерства сільського господарства.