Іллінойс прийняв законопроект "Про робочу групу з технології блокчейн"

Законодавці штату Іллінойс прийняли законопроект, що створює міжурядову робочу групу, яка вивчатиме застосування блокчейн в державному секторі.

Дана міра приймається згідно з резолюцією №120 Палати представників, прийнятої 98 голосами 28 червня.

Як повідомлялося в лютому, законопроект дає припис до участі для таких установ, як Департамент фінансового та професійного регулювання штату Іллінойс (IDFPR), Департамент інновацій та технологій, і т. Д. Інші учасники будуть призначені держсекретарем штату Іллінойс, а також керівниками як Палати представників і Сенату.

Група повинна вивчити технологію в плані ведення державного обліку - способу застосування, який раніше був вивчений в деяких штатах, наприклад, у Вермонті. Зауважимо, що в тих випадках законодавці штатів виступали проти технології блокчейн і його підтримки державою.

Нова робоча група з Іллінойсу повинна до 1 січня подати звіт про виконану роботу законодавчого органу.

До сих пір штат підтримував амбітний план впровадження блокчейн через IBI - ініціативу штату Іллінойс по блокчейну, спрямовану на вивчення потенціалу технології в сфері державних послуг. В рамках цієї роботи в березні IDFPR приєднався до DLT консорціуму R3.

Тепер посадовці Іллінойсу шукають ідеї, придивляючись до стартапам. Примітно, що в суботу, 1 липня, розпочнеться перший день освітнього місячника заходів IBI Hack для студентів і недавніх випускників університетів.

Хочете більше новин? Facebook . Швидше за всіх? Telegram і Twitter . Підписуйтесь!