ICO професійної соцмережі на блокчейне Indorse зібрало понад 60% граничної суми

cпонсорскій контент

В процесі ICO проект Indorse вже зібрав більше 62% від встановленого максимуму. ICO триватиме до 7 вересня і планує зібрати 50 000 ETH. Компанія стала першим блокчейн-стартапом, який використовує Ethereum Name Service (ENS), що захистить її від фішингових та інших атак, з якими багатьом ICO довелося зіткнутися останнім часом.

Indorse - революційний проект, який має намір змінити уявлення про професійні соціальних мережах. Платформа використовує нову токенізірованную і децентралізовану модель, яка дозволить збільшити безпеку зберігання інформації і знизити ризик шахрайства.

Indorse розробляється сінгапурської блокчейн-компанією Attores. Нещодавно фірма запустила експериментальну програму, в рамках якої має намір випускати дипломи для випускників Політехнічної школи Сінгапуру на блокчейне Ethereum.

На відміну від традиційних соціальних мереж, Indorse повертає право власності на інформацію користувачам, дозволяючи їм заробляти на розміщенні даних про свої навички та діяльності. Технологія Ehtereum надає прозорість, необхідну для розвитку об'єднаної економіки.

Платформа Indorse матиме ряд вбудованих децентралізованих додатків, таких як Inter Planetary File System (IPFS), Truffle, uPort identity system, Attores Certificate Issuance Platform, Spectrum і Status.

Користувачі зможуть заявляти про свої якості і досягнення в профілі.Сюди можуть входити диплом про освіту, здатність грати на музичному інструменті, участь в марафонах і т. Д. Платформа буде вибирати випадкових користувачів за допомогою доказів з нульовим розголошенням для того, щоб вони перевіряли достовірність заявлених якостей перших користувачів. Якщо інформація буде відповідати дійсності, рейтинг обох користувачів буде підвищуватися. Якщо заява виявиться помилковим - знижуватися.

"Indorse дозволить вам заробляти токени шляхом поширення інформації про свої навички та діяльності", - говорить Девід Московіц, засновник Indorse.

"Ми малюємо в своїй уяві безсерверное, децентралізоване майбутнє, в якому користувачі будуть формувати свої профілі і заробляти на своїй репутації. У майбутньому виникне потреба в децентралізованої платформі, де можна буде оцінити не тільки освіту людини, але і його реальну діяльність в професійному та особистому житті ".

В червні Coinsilium Group Limited (NEX: COIN), акселератор, що займається інвестуванням в блокчейн-проекти на ранній стадії розвитку, вклав в Indorse 100 000 сінгапурських доларів ($ 73 500).