Великобританія працює над проектом "Великого англійської брандмауера"

Уряду в усьому світі добре знають, наскільки небезпечні кібер-загрози в наші дні. Лондон стане "першою лінією оборони" в промислових кібервійни. Національний центр Cyber ​​Security офіційно відкриває свої штаб-квартири в столиці Англії і готується перейти на наступний рівень кібербезпеки. Цей проект можна порівняти з "Великим китайським фаєрволлом", що захищає "чайнанет" як зовні, так і зсередини.

Як і слід було очікувати в бойових кібер-зіткненнях, що фінансуються державою атаки можуть мати найсерйозніші наслідки. Англійські експерти з безпеки стурбовані загрозами, що виходять із Китаю та Росії, а також інших країн, які показують все більшу присутність в Інтернеті. Визначити і припинити ці загрози в зародку на самому ранньому етапі має першорядне значення для національної кібербезпеки.

Національний центр кібербезпеки в Лондоні буде в першу чергу зосереджуватися на автоматизації кіберзахисту. Створення нових стандартів кібербезпеки буде серйозною проблемою і це ще м'яко кажучи. Одним з проектів є глобальний автоматичний брандмауер, який повинен захистити приватних користувачів і підприємства.

Для того, щоб сконцентрувати всі ці зусилля в одній точці, NCSC співпрацює з фахівцями сторонніх компаній, щоб блокувати шкідливі програми і переконатися, що ніякі фішингові листи не будуть доставлені одержувачам.Цей новий автоматичний брандмауер буде задіяний по всьому британському сегменту інтернету. Постачальниками послуг є в тому числі Virgin і British Telecom.

Розробка цього брандмауера ще триває, і поки ще немає ніякого офіційного графіка інтеграції цього проекту. Деякі з основних його функцій уже розгорнуті в реальних життєвих ситуаціях, таких як пом'якшення DDoS-атак. Крім того, певний набір інструментів здатний блокувати шкідливу електронну пошту, хоча і не настільки добре, як хотіли б більшість користувачів.

Основна мета полягає в захисті Лондона, який до цих пір ще є фінансовою столицею світу. Інші райони Великобританії також будуть захищені хоча і не так сильно. На даний момент ніякі технічні особливості проекту кіберзахисту не були розкриті. За допомогою інтернет-провайдерів Великобританії, за глобальним автоматичним брендмауеров, життя в Інтернеті повинна стати набагато більш безпечною для звичайних користувачів туманного Альбіону.

Але врешті-решт, ніхто і ніколи не може прийняти гарантовано достатніх запобіжних заходів.