FCA про "обережних кріптовалютних інвестиціях"

Представник вищого фінансового регулятора Великобританії (FCA) опублікував нові коментарі, які закликають до обережності щодо біткоіни і кріптовалютних інвестицій.

Як повідомляє Financial News, керівник відділу по стратегії і конкуренції FCA Кріс Вулард підняв це питання на блокчейн заході, проведеному минулого тижня. Вулард підтвердив інтерес FCA щодо технології блокчейн, але в той же час висловив стурбованість з приводу недавнього стрімкого зростання кріптовалютних ринків.

Зокрема, він сказав, що слід попередити споживачів про те, що цифрові валюти не є регульованими фінансовими інструментами, в яких передбачені будь-які механізми захисту прав споживачів.

Вулард сказав:

"Я не маю на увазі, що цифрові валюти - обов'язково погані речі ... але ми повинні проявляти певну обережність".

Також Вулард заявив, що FCA як і раніше буде повідомляти про потенційних підозрілих криптовалюта, тим самим продовжуючи грати свою головну роль. Зокрема, FCA раніше видала попередження про підозрілий сайті OneCoin, що пропонує "можливості" кріптовалютного трейдингу, який також встиг розгнівати декількох регуляторів світу.

Проте, FCA зарекомендувала себе в числі найбільш прогресивних регулюючих органів щодо криптовалюта, надавши в 2016 році американському стартапу Circle Internet Financial ліцензію на роботу з електронними грошима.

Ще на минулому тижні FCA продемонструвало свою прихильність до інновацій, прийнявши в свою "пісочницю" дев'ять нових блокчейн і DLT стартапів.

Хочете більше новин? Facebook . Швидше за всіх? Telegram і Twitter . Підписуйтесь!