Еван Даффилд про x11 ASIC і централізації Майнінг Dash

Якщо ці фактори зібрати воєдино, то знайдеться лише кілька місць в світі, де майнінг буде прибутковим.Команда розробників Dash не розглядає зміни алгоритму хешування X11 на щось ще більш складне для реалізації в ASIC. Замість цього, в планах існує "перебалансировка цих стимулів в рамках нової моделі, яка включає в себе як алгоритм X11, так і технології ASIC."

Синьцзян Шао (Xinjiang Shao), веб-розробник компанії Pinidea, яка виробляє ASIC-Майнер на алгоритмі Х11, каже, що його компанія дуже зацікавлена ​​майбутнім Dash і він сподівається, що Dash буде продовжувати розвиватися як зручний для всіх спосіб взаєморозрахунків. Він також підтвердив, що команда Pinidea докладе зусиль, щоб зробити Dash "менш централізованою навіть з розвитком пристроїв на ASIC".

Поява Майнінг за допомогою ASIC для Dash, за умови, що ризики централізації будуть дійсно пом'якшені, в цілому розглядається, як позитивний момент для проекту. ASIC-Майнер сприяють не тільки безпеки мережі, їх розробка обходиться дуже дорого. Той факт, що відразу двома компаніями були виділені ресурси, необхідні для створення ASIC-Майнер, здається багатообіцяючим для майбутнього цієї криптовалюта.