Etc Майнінг або як Майні ethereum classic на відеокарті

В цій статті я розповім вам про ефір класик Майнінг, дуже хороша валюта з перспективами. Придумана на замін відомому Etherium, так як вже давно ходять думки, чутки і заяву розробників, що Майні його буде не можна. У статті ми навчимося налаштування Майнінг etc і будемо його Майні. Так як у ethereum classic прогноз хороший і перспективи, будемо його налаштовувати.

Ethereum classic Майнінг

Що б почати etc Майнінг нам треба:

1. Вибрати пул для Майнінг etc

2. Вибрати ethereum classic біржа або гаманець

3. Завантажити та налаштувати майнер etc

І так почнемо з вибору пулу ethereum classic, яких до речі багато, але нам треба вибрати профітних пул.

Ethereum classic pool

Найбільш потужні і чесні пули для Майнінг ethereum classic:

1. etc. ethermine. org - Хороший пул, з більшою потужністю. Це той же пул що flypool струму ethereum classic. Маленька чесна комісія 1%. Мені сподобався.

2. etc. nanopool. org - Теж хороший пул, трохи менше за потужністю. Комісія 1%.

Так само краще вибрати пул до якого менше пінг, не знаєте як дізнатися, читайте - як дізнатися пінг до пулу.

Я вважаю що на сьогодні найкращий пул для Майнінг etc це etc. ethermine. org, на ньому приклад і буде.

Тепер треба вибрати біржу, куди буде капати монети ETC.

Ethereum classic біржа

Можна використовувати ethereum classic wallet (гаманець), але це менш зручно, плюс ваш жорсткий диск забруднюється інформацією про блоках.Потім в наслідок використання різних гаманців не вистачає пам'яті і так далі, і під час закачування сильно гальмує комп'ютер. А з біржею зручніше міняти, тим більше за вигідним курсом.

В цьому плані найкраще я думаю буде біржа Yobit. Вона Російсько мовний, зручний інтерфейс, і дуже зручні і вигідні способи виведення. І так починаємо.

Реєструємося на Yobit. Тиснете в верхньому правому куті, реєстрація. У водите логи, потім адреса електронної пошти, далі пароль і повторюєте його. Ставите галочку що ви згодні з правилами yobit, підтверджуєте що ви не робот і тиснете зареєструватися. Зареєструвалися відмінно, тепер нам треба створити гаманець ethereum classic. Для цього

Тиснемо Баланси, далі в пошуку вбиваємо ETC, знаходимо його в списку і тиснемо в колонці введення "+"

І де червона стрілка це і є наш ефір класик гаманець, копіюємо його. Ми залишаємо вкладку відкритою.

Так ефір класик пул вибрали, гаманець вибрали і тепер настройка самого Майнера etc для nvidia і на AMD.

Як Майні ethereum classic

Майнер що для нвідіі що для АМД підійде claymore ethereum classic, і налаштовується однаково.

Для початку нам потрібно завантажити ethereum classic miner - Завантажити майнер ефір класик.

Розпаковуємо його в зручне для нас місце. І бачимо файл StartETC. bat тиснемо на нього правою кнопкою миші і "змінити". У нашому випадку під наш пул майнер вже налаштований. Etc настройка Майнера:

Де -epool і далі адресу пулу де будемо Майні, -ewal і далі номер кошелка, сюди вставляєте свій гаманець, який скопіювали вище на yobit. І -eworker далі ім'я своє Воркер, для зручності моніторингу. Воркер можете назвати будь-хто. Зберігаємо і якщо все правильно налаштували запускаємо і маємо отримати приблизно ось так

Ось і все Майнінг пішов.Тепер дізнаємося як дивитися статистику. Заходимо на наш пул etc. ethermine. org і в пошуку вбиваємо свій гаманець etc

Вставляємо гаманець і тиснемо Chek Status.

І бачимо наступне

Вкладка dashboard, тут ваш хешрейт ethereum classic mining. Далі Unpaid Balance це не виплачений баланс. Далі все зрозуміло - скільки активних Воркер, і кулі. Вкладка Payouts тут історія виплат на ваш гаманець. Решта поки не потрібно. НА вкладці dashboard спускаєтеся вниз і бачите ваші Воркер які працюють.

Ось так коли все добре. Якщо виділено червоним або жовтим - значить що, щось не так з вашої фермою, відкритий. Сподіваюся як Майні ефір класик ви зрозуміли.

Все тепер чекаємо коли набереться мінімальна сума для виплати. А вона на цьому пулі за замовчуванням 1 etc. Але її можна зменшити до 0. 1, докладніше тут - etc ethmine настройка виплат.

Після того як налаштована вами сума прийшла на yobit, її треба вивести для цього є стаття - Висновок yobit. Висновок etc відбувається аналогічно як і інші валюти.

Тепер за традицією відповіді на популярні питання.

Питання: ethereum classic Майнінг на карті 2 гб можливий?

Відповідь: на даний момент так

Питання: etc який алгоритм Майнінг?

Відповідь: це ж класика ефіру, природно dagger hashimoto.

Дякую всім за увагу, поки.

Так само раджу почитати:

zcash Майнінг

lbry Майнінг

Надійний хмарний Майнінг.

© ethereum classic 2017.

Так само ви можете допомогти нашому сайту - допомога сайту.