Розробники segwit2x намітили випуск "робочої версії"

Програмний код для спірного поновлення по масштабування біткоіни Segwit2x незабаром буде готовий.

Про це заявив генеральний директор BitGo і керівник проекту Майк Белше в останньому оновленні списку розсилок.

Segwit2x, метою якого є ініціювання хардфорка для збільшення ємності блоку, вже було випущено в декількох варіантах коду з моменту запуску проекту в травні. Але версія програмного забезпечення 1. 14. 5, як кажуть розробники, вже близька до того, щоб в кінцевому підсумку називатися "робочою версією".

"Програмне забезпечення працює так, як задумано і помилок не було", - написав Белше.

Подальше доказ стабільності програмного забезпечення, як він стверджує, полягає в тому, щоб воно могло "пережити" активацію BIP 91 і SegWit, які є найбільшими і найбільш обговорюваними оновленнями біткоіни в останні місяці.

Заявлені властивості програмного забезпечення суперечать тому, що говорять деякі відомі розробники btc, які стверджують, що програмне забезпечення створено в поспіху - без підтримки користувачів і біткоіни розробників.

Проте, Белше додав, що деякі зміни будуть дозволені:

"[в дистрибутив] будуть включені тільки виправлення помилок і зміни документації, які повинні способствала успіху листопадового оновлення. Максимальна стабільність і мінімальні зміни є метою ", - написав він.

Можливо, найбільш обговорюваним зміною є додавання так званої "захисту відтворення", яка допомогла б користувачам не втратити кошти, якщо хардфорк Segwit2x не переконали більшість користувачів прийняти її зміни і відмовитися від поточної версії програмного забезпечення біткоіни.

В світлі сказаного, Белше закликає розробників Segwit2x "тримати руку на пульсі", незважаючи на те, що хардфорк повинен відбутися тільки в листопаді:

"Проект Segwit2x тепер входить в свій тихий період, коли ми готуємося до листопадового оновленню. Тільки ті зміни програмного забезпечення, які абсолютно необхідні для забезпечення безпечного оновлення, повинні розглядатися як оновлення. протягом цього періоду часу може здатися, що нічого не відбувається, і що ми не займаємося цим. Але ми робимо це " .

Хочете більше новин? Facebook . Швидше за всіх? Telegram і Twitter . Підписуйтесь!