Депозити в біткоіни з відсотком: чи можуть вони "лопнути"?

Представники кріптовалютной галузі також знаходять проект Coincheck цікавим, але більшість з них вважають депозити в біткоіни ризикованими.

Старший консультант компанії Next Move KK Хіроюкі Комія (Hiroyuki Komiya) заявляє, що "завжди приємно спостерігати за новими послугами і продуктами в індустрії блокчейна ".

Він також говорить : "Процентний рахунок Coincheck схожий на банківський сервіс, а його ставки значно вище, ніж ставки японських банків, що може сприяти збільшенню числа користувачів біткоіни в Японії".

Джуліен Хамонік (Julien Hamonic), уповноважений директор в компанії DescartesSearch, LLC і засновник Satoshi'sColor, вважає, що біткоіни є цифровим активом, аналогічним безлічі інших віртуальних одиниць в Японії, тому його схвалення дуже вітається. Зараз, з огляду на дружнє регулювання, люди тут все більше і більше довіряють операціях з біткоіни.

Першим був BitFlyer!

На перший погляд, може здатися, що Coincheck є піонером в області процентних рахунків в біткоіни, хоча в дійсності це не так. За словами Хіроюкі Комія "в даний час BitFlyer є найбільшою в Японії платформою для торгівлі біткоіни, яка в минулому році запропонувала тимчасову послугу процентних рахунків".

На підтримку цих слів представник кріптовалютной біржі і ринкової майданчики BitFlyer, Inc. Мідорі Канеміцу (Midori Kanemitsu) заявила:

"Біржа BitFlyer робила те ж саме в 2016 році.Це не перший випадок в Японії. Процентні ставки в Японії протягом тривалого часу були надзвичайно низькими (...) Наші кампанії були дуже популярні в 2016 році ".

PS Під час підготовки цієї публікації надійшла інформація, що біржа Coincheck вже припинила нові реєстрації на процентні депозити в біткоіни. Ніяких публічних пояснень компанія не надала.