Залежність курсу bitcoin і Ethereum

Зміст

  • 1 Курс Ethereum: особливості
  • 2 Курс Ethereum: під сумнівом
    • 2. 1 Автор публікації
    • 2. 2 Олександра Оленева

Концепція, на якій працювала команда Bitcoin, полягала у виведенні на ринок готового продукту, захищеного методом шифрування. Завдання виконано на 100%, а ідея привернула увагу потенціалом інших можливостей блокчейна. Зараз є довіра до системи і програмісти переходять до створення додатків на основі блокчейн, чому Курс Ethereum яскравий приклад.

Курс Ethereum: особливості

В широкому сенсі курс на похідні інструменти те, що здійснює команда Ethereum:

  1. Програмісти надають платформу для розробки діапазону додатків, що використовують надійну платформу блокчейн.
  2. Компанії JPMorgan Chase, Microsoft, Intel і ряд інших вже реалізують програми Fintech Ethereum.

В майбутньому це посилиться. Про це говорив Віталік Бутерін, відповідаючи на питання про прибутковість Майнінг і інвестування у видобуток. Він не заперечував, що Майнінг принесе дохід у короткостроковій перспективі, але однозначно висловився - в довгостроковому плані незмірно більше віддачі буде від вкладень в розробку додатків. Висловлення стосувалося інвестицій, здатних організувати компанію з видобувними фермами.

Так що так, курс Ethereum залежить від Bitcoin. Але конкуренції криптовалюта не буде. Bitcoin вже став кращими грошима, а Ethereum кращою основою інноваційних програм. Зрозуміло, волатильність Bitcoin вплине на курс Ефіріум, і на інші похідні. Коли базова система криптовалюта зіткнеться з проблемою, наслідки струснуть всю цифрову галузь.Але це не означає, що курс кріптоверсій буде перебувати під тінню Bitcoin нескінченно. У кожної основної віртуальної валюти величезний потенціал, з точки зору вузької спеціалізації, і Ефіріум, безумовно, виглядає найперспективнішим.

Скоро блокчейн стане єдиною рисою, що зв'язує курси Bitcoin і Ethereum. Потім, Bitcoin, Litecoin, Auroracoin і інші версії, розроблені спеціально для збереження цінності і обміну, підуть своїм шляхом, а система Ethereum стане цінна не як криптовалюта, а як платформа смарт-контрактів.

Курс Ethereum: під сумнівом

криптовалюта необхідні 2 характеристики, щоб вважатися хорошою альтернативою традиційних грошей - децентралізація і кінцева сума випуску. У Ефіріума немає цих якостей. Його блок-ланцюжок контролюється відносно невеликий групою, яка може редагувати блокчейн, що і продемонструвала 18 червня 2016 р утворивши "жорстку вилку".

У Ethereum немає ліміту випуску на відміну від інших altcoins. Про причини такого стану справ організаторам Ефіріума часто задавалися питання, на які слід було пояснення, що в майбутньому, можливо, буде названо кінцеве число монет випуску.

В результаті хоч Ethereum і новаторська база для розробки розумних додатків, але не має властивостей, що перетворюють його в 100% криптовалюта і навіть хороший інвестиційний інструмент.

Bitcoin цінніший, бо спеціально розроблявся для збереження і передачі вартості. Швидше, з'явиться інший altcoin, курс якого обійде Bitcoin і скине з п'єдесталу лідера криптовалюта. Курс Ethereum почне втрачати вартість, поки випуск нескінченний. Це пояснює переклад мережі на доказ частки, замість виконання роботи. Чим більше грошей будуть тримати власники в мережі, тим більше комісії отримають.Ці гроші не будуть брати участь у біржовій торгівлі і знижувати курс, а також не будуть обмінюватися на фіати і втрачати вартість, що пригальмує їх знецінення. Але зниження курсу Ефіріума неминуче і цілком може настати момент, коли кількість монет в мережі продовжить збільшуватися, а капіталізація перестане приростати.

А що ви думаєте про майбутній курс ефіріума? Напишіть про це в коментарях до статті.