Рішення на блокчейне будуть використані для забезпечення безпеки АЕС Великобританії

Компанія Guardtime - колектив вчених, фахівців з безпеки, мережевих архітекторів і розробників програмного забезпечення, що створюють рішення в області кібербезпеки. Нещодавно вона отримала замовлення від уряду Великобританії створити рішення на базі блокчейна щодо забезпечення безпеки для критичних об'єктів енергетичної інфраструктури Сполученого Королівства. Компанія оголосила про партнерство з Future Cities Catapult з Великобританії, яка спеціалізується на створенні "розумного міста інновацій".

Guardtime створюватиме нові методи захисту для цього вкрай значного проекту охорони критичної інфраструктури Великобританії. Структура включає в себе атомні станції, електромережі і системи захисту від повеней.

Як говориться в прес-релізі, будуть створені прототипи охоронних систем для "підвищення відмовостійкості, безпеки і надійності важливих об'єктів".

Блокчейн на сторожі безпеки

Компанія Guardtime відзначається як "перша і єдина платформа для забезпечення цілісності даних і систем в промисловому масштабі." Робоча група анонсувала технологію безпеки під назвою Keyless Signature Infrastructure (KSI) - систему, яка використовує найбільш відомий і використовуваний блокчейн біткоіни. Простіше кажучи, "Keyless" повністю прозорий і підзвітний.

Саме система KSI робить всю роботу по захисту життєво важливих об'єктів, і пропонована технологія набагато краще за всіх запропонованих раніше рішень.KSI імовірно вже використовується для захисту життєво важливої ​​інфраструктури Guardtime.

По суті, принцип її роботи зводиться до того, що програма постійно перевіряє систему, процеси і цілісність даних. Як тільки найменша зміна в даних спричинить за собою підозру на наявність шкідливої ​​діяльності, приймаються заздалегідь певні заходи, що тим самим миттєво надасть адміністратору засоби для пом'якшення будь-яких атак в режимі реального часу. Весь процес автоматизований, аж до миттєвого виявлення і пом'якшення наслідків, без необхідності втручання людини.

Доктор Кетрін Малліган, керівник по цифровій стратегії і економіки в Future Cities Catapult, сказала:

"Унікальний підхід Guardtime на основі технології блокчейна має величезний потенціал для підвищення безпеки критичної інфраструктури Великобританії. Ми раді працювати з командою Guardtime для створення рішень , які будуть грати ключову роль в стратегії уряду і продемонструють світові зразок розумного міста майбутнього. "