Daimler AG: корпоративна облігація в € 100 млн. ... в експериментальній блокчейн системі

Німецький автовиробник Daimler AG випустив корпоративну облігацію на суму € 100 млн. В рамках пілотного блокчейн проекту.

Робота була проведена спільно з Landesbank Baden-Württemberg (LBBW) - найбільшої в Німеччині групою державних оптових банків. Сьогодні автовиробник оголосив про завершення тестування і створення випробувальної моделі ПО для випуску однорічної корпоративної облігації, відомої як Schuldschein.

В роботу також були включені ощадні банки, що знаходяться в Есслінген-Нюртінгені, Людвігсбурзі і Остальбе, які разом з LBBW імітували кредиторів в межах експериментальної системи.

Як повідомляють в Daimler, весь транзакційний цикл - від створення, розподілу, виконання кредитної угоди до підтвердження погашённого кредиту і відсотків по ньому - були автоматизовані в цифровому вигляді через блокчейн. Технічна підтримка проекту складалася з дочірніх IT-компаній Daimler і LBBW, які використовували блокчейн криптографічні підпису з метою безпеки.

Daimler і LBBW тепер мають намір розглядати і інші додатки, в тому числі - для випуску синдикованих кредитів за допомогою блокчейна.

Експеримент успішно завершений через кілька місяців після того, як Daimler зацікавився блокчейн проектом, запропонованим Hyperledger Linux Foundation. Як повідомлялося в лютому, автовиробник приєднався до цієї ініціативи в рамках більш широкого пропозиції від Hyperledger Linux Foundation по дослідженню можливих застосувань технології.

"Ми розглядаємо блокчейн як перспективну технологію, але ще не повністю зрілу. Зараз саме час для того, щоб перейнятися цією технологією, накопичити знання і створити мережу однодумців, щоб була можливість обмінятися досвідом", - сказав Ян Брехт, директор з інвестицій Daimler.

Хочете більше новин? Facebook . Швидше за всіх? Telegram і Twitter . Підписуйтесь!