D1 Coin - криптовалюта забезпечена алмазами, прогноз ціни

Зміст:

  • 1 Ціна D1 Coin
  • 2 Графік курсу Д1 Коін

Рано чи пізно цього слід було очікувати і особливо радує, що перша криптовалюта забезпечена навіть не золотом - а діамантами, з'явилася саме в Росії. Згідно з планами компанії Алроса спільно з сінгапурської компанією Діамунді, що займається віртуальними валютами, планується зробити початкову капіталізацію D1 Coin в розмірі 1 млрд доларів.

Ідея цього проекту наступна: видобувається алмаз, обробляється до стану гранованого діаманта, сертифікується і його цифровий еквівалент тут же додається до кількості криптовалюта D1 Coin. Самі діаманти складаються на зберігання в швейцарських сейфах, а кріптоденьгі йдуть в оборот.

Ціна D1 Coin

Якщо взяти середню вартість одного карата базової огранки і чистоти в 1000 доларів, то ціна одиниці D1 Coin буде дорівнює приблизно одному долару.

Природно спочатку виникне ажіотаж і бажаючих прикупити цифрових діамантів буде більш ніж достатньо, а це не виключає сильне зростання ціни в перші місяці після старту 2018 року. Далі в силу вступлять технічні якості нової криптовалюта - зручність, захищеність, офіційне визнання. З огляду на, що Д1 коін працює на базі мережі Ефіріум, його чекає гарна перспектива.Адже Ефір прекрасно котирується по обмінників і тримає стабільний курс в 300 $.

Графік курсу Д1 Коін

Як тільки цей актив з'явиться на кріптовалютних біржах, ми відразу ж розмістимо тут онлайн графік курсової вартості. Орієнтовно це відбудеться в кінці 2018 року.