Ринок криптовалюта в червоній зоні: курси впали майже у всіх цифрових активів

Зміст

  • 1 Ухилення від обраного курсу
  • 2 Чому так
  • 3 Ефіріум туди ж
  • 4 У червоній зоні
    • 4. 1 Автор публікації
    • 4. 2 Анна Кавазян

До середини тижня курс криптовалюта майже на всіх ринках почав грати на руку ведмедям. Весь ринок втратив приблизно 15 мільярдів доларів. Починається масовий продаж криптовалюта. Всю тяжкість ситуації, як лідер ринку, взяв на себе біткоіни. За останній день його курс впав майже на 500 $.

Ухилення від обраного курсу

Кожен п'ятий представник біржі криптовалюта втратив приблизно 7 відсотків своєї вартості.

Вчорашній день ринок почав з капіталізації в 175 мільярдів доларів. Хоча багато трейдери та інвестори вважали, що криптовалюта тиждень завершать зі 180-мільйонної капіталізацією і цим встановлять новий рекорд. Протягом дня цей показник постійно знижувався, дійшовши до 161, 7 млрд. Загальний спад склав 8 відсотків за один день.

В середу вранці біткоіни торгувався за курсом 5791 $. Протягом дня він впав до 5279 $, тобто на 512 доларів. Таке різке зниження вартості рекордно навіть для біткоіни. Хоча курс криптовалюта відновився і в момент написання статті становив 5380 $ за ринкової капіталізації 89, 6 млрд доларів.

Чому так

Таке різке падіння курсу біткоіни експерти пов'язують з поведінкою біржових трейдерів. Протягом останнього тижня криптовалюта неухильно піднімалася.Недавня розпродаж - прагнення учасників ринку отримати високі доходи.

Інша думка стверджує: падіння біткоіни пов'язано з песимістичними очікуваннями трейдерів по повідця майбутніх виборів в Китаї. Тут за попередніми оцінками консервативні сили беруть верх над прогресивними представниками діючої влади. Останні більш дружньо налаштовані до криптовалюта і є прихильниками відкритого ринку.

Все ж, незважаючи на спад, вартість біткоіни значно вище психологічного порогу - 5 тис. Доларів.

Ефіріум туди ж

Ефір також став жертвою повсюдної біржової корекції. Його курс впав на 8 відсотків і зупинився на рівні, трохи вище 300 $.

Як відомо, в понеділок була проведена активація Byzantium, програмного забезпечення, необхідного для масштабування мережі ефіріума. Після цього ціна криптовалюта впала відразу на 50 $. Зараз капіталізація ефіру складає 28, 6 млрд доларів. Це незважаючи на заяву Віталіка Бутеріна про те, що жорстка розвилка в системі пройшла абсолютно успішно.

У червоній зоні

Майже всі альткоіни, що знаходяться в першій сотці на цьому тижні зазнали краху.

Так, курс Ripple впав на 11 відсотків. Хоча аналітики пророкують швидкий ріст криптовалюта. Адже вона недавно встановила партнерство з Gates Foundation. Останній має намір створити додаток для мобільних платежів через блокчейн-технологію Ripple. Це надасть значну підтримку бідним регіонам, де є нестача банківської інфраструктури.

Bitcoin cash за один день втратив 8% своєї вартості. Хоча криптовалюта в понеділок показувала деяке пожвавлення. З litecoin справи йдуть гірше. Його курс впав на 10 відсотків і в момент написання статті становив 58 доларів.Dash повторив долю своїх однополчан, знизившись на 5%. Він впав нижче 300-доларової позначки.

Єдиною криптовалюта з топ-10, що примудрилася опинитися в зеленій зоні, був NEO. Його курс виріс на 5%, наблизившись до 30 $.

Незважаючи на негативні показники курсів на ринку інтернет валют, експерти прогнозують його швидке зростання. Недавня корекція - необхідний крок до стабілізації глобальних бірж.

Як ви вважаєте, чи відновиться ринок криптовалюта в найближчому майбутньому? Напишіть про це в коментарях до статті.