Citi: Google може купити гіганта світу страхування AIG

AIG є великого страхового гравця. Alphabet це материнська компанія, яка володіє інтернет-гігантом Google. При цьому аналітик з Citigroup бачать багато точок перетину інтересів цих компаній і припускають сценарій, в рамках якого Alphabet може купити AIG і створити на його базі "Фінтех-лабораторію зі страхування".

Ця ідея було опубліковано в інвестиційній записці для клієнтів банку 16-го лютого. Аналітики описують подібну ідею, як дуже сміливу і відзначають низьку ймовірність подібного події. І тим не менше експерти Citi наполягають на її перспективності. Величезна клієнтська база AIG може залучити інтерес технологічного холдингу. Аналітики також проводять паралелі між світом технологій і фінансів.

Подібний крок міг би закласти ще одна цеглинка в розвиток, так званих, модульних фінансів, коли гравці спеціалізуються тільки на своєму виді діяльності, а технологічні інструменти гармонійно компілюють необхідні рішення для споживачів.

На сьогоднішній день Фінтех-революція поки обходила стороною індустрію страхування в зв'язку зі строгими нормативними обмеженнями і контролем. Аналітики Citi вважають, що партнерство у вигляді Google-AIG може створити першого технологічного гравця в цьому сегменті.

Безумовно, акціонери Google були б не дуже раді подібному події, але тут на допомогу компанії може прийти інвестиційний банк, який профінансує придбання, тобто Google отримає величезну клієнтську базу і широке поле діяльності для своїх технологічних інновацій, а банк інструмент диверсифікації інвестицій з великим технологічним потенціалом.

via Quartz