Китайські біржі проводять делістинг токенов iCO

Кріптовалютние біржі Китаю почали виключати зі своїх списків криптографічні токени, продані через первинне розміщення токенов (ICO). Ця дія стало результатом заборонних заходів Народного банку Китаю, який виступив із заявою, що визнає всі ICO на території країни незаконними, а також вимогою повернути всі зібрані через ICO гроші інвесторам.

Всі ознаки вказують на те, що китайська біржова середовище, яке в цьому році була змушена змінюватися через інших нововведень Центробанку, швидко адаптується і змінює свою роботу відповідно до останньою заявою. Місцеві біржі, такі як Yunbi, Yuanbao і Dahonghuo випустили заяви в зв'язку з цим і почали розформовувати ринки, які торгують токенами, випущеними через ICO.

Одним з найбільш драматичних подій стала заява біржі BitBays, яка заявила, що вона повністю припинить свою роботу. Пізніше представники біржі, відповідаючи на питання передплатника в Твіттері пояснили, що вони перемістили всі свої ресурси на іншу платформу, і що кошти користувачів знаходяться в цілості й схоронності.

"У зв'язку з новими нормативними змінами, які проголосив Центральний банк Китаю, британська компанія BitBays вирішила припинити операції з обміну цифровими активами на біржі" Bi Bei Wang "в Китаї", - повідомляє компанія.

Біржі - не єдині учасники індустрії, які сприйняли нові китайські заборони всерйоз. ICO-стартапи вже почали процес повернення коштів своїм інвесторам на вимогу НБК.Крім цього, все вказує на те, що деякі проекти, які проводили ICO, включаючи EOS, повністю дистанціювалися від китайського ринку.

Ситуація, що склалася змусила деяких операторів платформ задатися питанням, чи зможуть вони продовжувати працювати далі. Втім, вже починає з'являтися інформація, що повна заборона є тимчасовим заходом - до тих пір, поки регулятор не зможе визначитися з ефективними методами контролю над проведенням ICO. Але не дарма прислів'я говорить про те, що немає нічого більш постійного, ніж тимчасове.