Китайська біткоіни-біржа bTC China знову приймає банківські депозити

Популярна китайська біткоіни-біржа BTC China оголосила про відновлення прийомів вкладів від клієнтів через корпоративний банківський рахунок. Боббі Лі, генеральний директор біржі, підтвердив, що тепер клієнти можуть купувати криптовалюта, депонуючи свої кошти безпосередньо на банківський рахунок біржі.

"Раніше, ми не надали цьому значення, проте наше думка змінилася. Поміркувавши над грудневими подіями, ми прийшли до висновку, що прийом призначених для користувача вкладів за допомогою корпоративного банківського аккаунта є цілком розумним рішенням".

"Ми проаналізували заяву Народного банку, в якому сказано, що жителі Китаю можуть купувати і продавати біткоіни через ті торгові майданчики, які були зареєстровані в Міністерстві індустрії і технологій Китаю. Це означає, що влада визнає біржі фінансовими установами, т. Е . ми - BTC China - цілком легальний бізнес ".

Лі пояснив, що від влади можна очікувати і посилення санкцій, однак, в даний час, він впевнений, що його компанія не займається нічим незаконним. Разом з тим оголошення, здавалося б знаковою новини, не привело до істотного збільшення обсягів торгів. Можливо, це пов'язано з тим, що інформація не дійшла ще до більшості трейдерів і інвесторів, однак у Лі інша думка:

"Китайські обсяги торгівлі біткоіни знижуються з грудня.Багато людей взагалі перестали займатися трейдингом і вивели все в готівку. Крім того, у нас "на носі" Китайський новий рік ".

Одночасно з новиною про банківські депозити BTC China оголосила і про запуск цікавої пропозиції. Кожному трейдеру, хто виставляє множинні заявки на продаж біткоіни, надаючи на біржу таким чином ліквідність, буде нараховуватися комісія в розмірі 0, 3% від суми, яка буде стягуватися користувача. Ця пропозиція назвали "Maker-Taker", що можна перевести як "Зробив-Отримай". Лі розповів:

"Ми не хочемо просто відрізнятися від усіх інших. Ми намагаємося використовувати інновації, а також приносити користь розвитку системи біткоіни на території Китаю. Нова пропозиція допомагає вбити одразу двох зайців. Завдяки йому не тільки збільшується загальна ліквідність ринку, але також знижується волатильність курсу біткоіни. Це, безсумнівно, піде на користь розвитку криптовалюта в Піднебесній ".

Джерело: CoinDesk