CFTC США - за контроль над блокчейном

Американська Комісія з торгівлі товарними ф'ючерсами (CFTC) просить про додаткове фінансування для нагляду над такими технологіями, як блокчейн.

Дії голови CFTC Дж. Крістофера Джанкарло вказують на те, що його агентство, яке контролює ринки товарно-сировинних деривативів, хоче отримати додаткові фінансові кошти в розмірі $ 31, 5 млн. (Загальна сума - $ 281, 5 млн. В 2018 фінансовому році) . Комісія вважає, що це викликано необхідністю "підтримки наглядової діяльності в епоху швидких технологічних змін". Запит Джанкарло був направлений до відповідного підкомітет Сенату США.

Серед цих технологій - блокчейн, про який Джанкарло раніше висловлювався оптимістично, кажучи про "багатообіцяючих переваги [блокчейна] для фінансового ринку і фінансових регуляторів".

Проте, за його словами, технологія, ймовірно, створить нові проблеми для регулюючих органів.

Джанкарло заявив підкомітету Сенату:

"... деякі цифрові інновації вимагають додаткових заходів з регулювання .... [Наприклад] технологія розподілених реєстрів, більш відома як блокчейн, повинен кинути виклик традиційним [технологій], які поки є основоположними для інфраструктури фінансового ринку ".

CFTC - не єдине агентство, яке вказує на блокчейн як на додаткову статтю витрат у федеральному фінансуванні.

Минулого тижня ФБР запросило додаткові кошти на суму $ 21 млн. Для підтримки розслідувань, пов'язаних з новітніми технологіями, такими як цифрові валюти.

Хочете більше новин? Facebook . Швидше за всіх? Telegram і Twitter . Підписуйтесь!