CBA і Wells Fargo об'єднали блокчейн та Інтернет речей

Commonwealth Bank of Australia і Well Fargo зробили першу міжбанківську транзакцію з використанням блокчейна і Інтернету речей для доставки товарів через міжнародні кордони. Транзакція полягала у відправці партії бавовни з Техасу, США в Циндао, Китай, з використанням приватного розподіленого реєстру для зв'язку між покупцем, продавцем і банками, послугами яких вони користуються.

Участь в угоді Інтернету речей полягає в спусковому механізмі підтвердження транзакції в залежності від географічного положення товару, якщо він відправлений, з транзакції знімається блокування. IBM використовує подібні засоби для відстеження вантажів, використовуючи у своїй ланцюжку поставок розумні контракти.

Майкл Ейдель, виконавчий директор Commonwealth Bank з питань грошових потоків і транзакцій, каже, що нинішня система фінансування товарних угод застаріла і потребує заміни.

"Ми прагнемо залишитися на передньому краї нових технологій, щоб зрозуміти, як вони можуть використовуватися для масштабних корисних дій і вирішити реальні проблеми, з якими стикаються наші клієнти", прокоментував він. "Взаємодіючи, блокчейн, розумні контракти та Інтернет речей забезпечать значний розвиток товарних угод, і вони будуть корисні для всіх ланок ланцюжка поставок. "

Партнер Ейдель з Wells Fargo, Кріс Льюіс, погодився з коментарем, однак додав:" Це важливий крок у розвитку технології, яка згодом змінить сов ршенія товарних угод.

У той час, як є значні регулюючі, юридичні та інші проблеми, пов'язані з технологією, ми прагнемо співпрацювати з нашими партнерами, щоб досліджувати застосування технології для забезпечення товарних угод. "

Пробний проект Wells fargo є не першою розробкою такого роду цього американського банку. Вони також співпрацюють з ANZ над створенням платформи розподіленого реєстру, яка показує потенціал зростання ефективності і швидкості транскордонних платежів між банками, а також узгодження і врегулювання делок.