Brooklyn Microgrid використовує блокчейн для торгівлі електроенергією

Компанія Brooklyn Microgrid намір використовувати технологію блокчейна і "розумні контракти" для покупки і продажу енергії в США.

Як спосіб передачі електрики компанія використовує мікромережі, які можуть працювати як спільно з централізованої енергосистемою району, так і автономно. Генерація будується на традиційному паливі і на використанні поновлюваних джерел енергії.

В рамках проекту, користувачі мікросетей з сонячними батареями на дахах будинків можуть купувати і продавати електроенергію або кредити на поновлювані джерела енергії іншим користувачам мікросетей без участі централізованої комунальної системи в якості регулятора.

Проект дозволить надати споживачам широкий вибір електроенергії, а також зробити жителів місцевими постачальниками енергії, продаючи надлишок сонячної електроенергії, одержуваної на даху, іншим жителям або підприємствам.

Незважаючи на те, що використання блокчейна і "розумних контрактів" значно полегшить, прискорить і зробить процес покупки і продажу електроенергії більш надійним, учасникам проекту належить з'ясувати, як до цього поставляться державні регулюючі органи, які здійснюють нагляд за роздрібними продажами електроенергії, і представники централізованої комунальної системи, яку зараз використовують мікромережі.