Бот callcoin для міжнародних дзвінків з Telegram приймає оплату тільки в біткоіни

Callcoin, новий бот для Telegram, призначений для здійснення міжнародних дзвінків, вартість яких до 10 разів дешевше за стандартні тарифи. Піклуючись про конфіденційність користувача, до оплати бот приймає криптовалюта біткоіни і коди, які можна з легкістю придбати на різних онлайн-майданчиках. Бот створений командою латвійсько-канадських розробників 120 minutes.

Callcoin надає класичну телефонний зв'язок у високій якості (за допомогою callback), а не інтернет-дзвінки, як багато інших популярні сервіси і додатки.

Ціни на міжнародні дзвінки Callcoin пропонує в кілька разів нижче, ніж популярні месенджери і мобільні оператори. За багатьма напрямками - до 10 разів дешевше. Наприклад, якщо з Росії зателефонувати до Латвії через Callcoin, то вартість хвилини розмови складе всього 5 євроцентів. Рівне в стільки ж обійдеться дзвінок в зворотному напрямку з Латвії в Росію - 5 євроцентів за одну хвилину розмови. Звичайний дзвінок обходиться в середньому близько 30-40 євроцентів за хвилину.

Т же саме можна сказати про тарифи по ряду інших популярних країн серед російської аудиторії. Дзвінок з Росії до Німеччини через Callcoin буде коштувати 6 євроцентів / хв, в США - 5 євроцентів / хв, до Великобританії близько 6 євроцентів за хвилину розмови.

На даний момент бот досконало володіє двома мовами - російською та англійською. Інтерфейс, меню і кнопки - звичні і зрозумілі.Для використання Callcoin реєстрація свого номера телефону не обов'язкова. Поповнення балансу відбувається анонімно за допомогою біткоіни і кодів поповнення, які можна придбати на різних онлайн-майданчиках.

Користувач може самостійно випускати коди поповнення і передавати їх іншим користувачам. Крім того, в Callcoin можна перевірити баланс, переглянути історію, дізнатися тарифи, орендувати інший номер телефону або встановити свій Caller ID і призначати кілька номерів для зворотного дзвінка.

В перший рік роботи планується підключити до боту близько 100 тисяч користувачів, а також розширити функціональність, зокрема, запропонувати власникам біткоіни унікальні фінансові рішення, не пов'язані з дзвінками.

Як відзначають в 120 minutes, індекс довіри до криптовалюта драматично змінився.

"Bitcoin в світі більше не вважають шахрайством і незрозумілою штукою - капіталізація ринку перевищила 10 мільярдів доларів, його приймають до оплати найбільші торгові майданчики в мережі. Людям важлива приватність в мережі і вони готові споживати нові продукти в рамках цих цінностей. Бот Callcoin - перший в Telegram сервіс для дзвінків і перший, хто пропонує привабливе рішення за криптовалюта ", - комментіруeт автор Callcoin і CEO 120 minutes Дмитро Чуєнко.

120 minutes - латвійсько-канадська IT компанія. Заснована восени 2016 року команда підприємців і розробників з 20-річним досвідом у сфері телекомунікацій. Спеціалізація - розробка продуктів для ІТ, телекому і фінансів.