Блокчейн для ринків капіталу: equiChain запустили робочий прототип

EquiChain , Фінтех стартап з Лондона, запустив робочий прототип заснованого на блокчейне рішення для ринків капіталу, що обіцяє підвищити ринкову ефективність і зробити для інвесторів простіше доступ на зростаючі і перспективні ринки. Компанія планує реалізувати повне рішення в 2017 році.

Заснована в 2015 році колишнім банкіром Ніколасом Боном, компанія вже обслуговує Bank of England, Deutsche Bank, BNY Mellon і з не недавніх пір Standard Chartered PLC. Стартап EquiChain будує інфраструктуру для глобальних ринків капіталу.

Використовуючи технологію блокчейна, EquiChain зробили свої, захищені патентом рішення, що дозволяють пряму взаємодію і обмін між різними учасниками ринку без необхідності зайвих точок взаємодії між ними. Це створює перевіряється, прозорий і незмінний потік інформації, що дозволяє зробити ринкові процеси більш оптимальними.

"В даний час обробка транзакції з цінними паперами це складний, дорогий, віднімає багато часу і пов'язаний з можливими помилками процес", написав Боні. "EquiChain буде використовувати технологію розподіленого реєстру (distributed ledger technology, DLT), щоб змінити ситуацію з потоками транзакцій цінних паперів. Платформа ядра EquiChain це незалежна, гнучка, основна технологія, яка дозволить учасникам ринку переглянути спосіб виконання своїх завдань. Вона також буде сприяти спільній роботі різних підприємств і созда нію нових ринків капіталу. "

За даними дослідження Олівера Вімена, обсяг операцій на цьому ринку становить $ 100-150 мільярдів в рік, і $ 100 мільярдів витрачається на обробку операцій з цінними паперами.Технологія блокчейна може скоротити вартість обробки угод як мінімум на 30 відсотків.

Орієнтир на нові ринки

За підтримки біржового майданчика Абу-Дабі, Біржі Бахрейну і фондової біржі Катару, EquiChain зосереджуються на інвестиційні можливості зростаючих і перспективних ринків, починаючи з регіону Близького Сходу.

"Технологія блокчейна особливо важлива для молодих і перспективних ринків, які часто сприймаються інвесторами як пов'язані з високим ризиком, що багато в чому пов'язано із застарілою інфраструктурою, яка на цих ринках використовується", говорить Боні, додавши, що технологія блокчейна може допомогти одним стрибком предолеть технологічний розрив.

Маркус Рютіманн, учасник ради директорів EquiChain і колишній директор британської фінансової компанії Schroders, зауважив, що доступ на перспективні ринки пов'язаний з різними проблемами. Він каже, що рішення EquiChain зробить ці ринки більш відкритими для інвестицій, а також поліпшить місцеву інфраструктуру.

Крім Рютіманна, до ради директорів EquiChain's входять Петер Сандс, колишній банкір Standard Chartered, а також Соня Росетті і Єва Мішелер, юристи, які навчалися в Лондонській школі економіки.

Технологія обіцяє змінити ринок в цілому, і це станеться швидше, ніж багато хто думає. У минулому році Deutsche Bank провів дослідження, яке показало, що з 200 великих учасників фінансового ринку, три чверті вважають, що технологія блокчейна буде широко використовуватися в наступні три-шість років. Більше 80 відсотків з них очікують, що технологія блокчейна надасть помітний вплив на ринок цінних паперів.

EquiChain також оголосили про отримання фінансування в початковому раунді.Представник компанії відмовився розголошувати деталі цієї угоди.

Все що не потрапило на сайт, Ви дізнаєтеся у нас в Facebook. Підписуйтесь!