Блокчейн облігації в Кенії - за підтримки Світового банку

Всесвітній банк збирається вивчити технологію блокчейн стосовно фінансових перспектив Республіки Кенія.

Як повідомляється в новій доповіді, банк збирається підтримати випуск облігацій M-Akiba на основі мобільного телефону, а також провести супутні дослідження. Раніше, завдяки M-Akiba, уряду африканської країни вже вдалося залучити кошти в розмірі $ 1, 1 млн.

Уряд Кенії планує продати аналогічні продукти приблизно на $ 47 млн., І при цьому буде вивчатися питання про те, як блокчейн технологія може поліпшити процес випуску облігацій.

Світовий банк повідомив у своїй доповіді:

"Мета проекту - поліпшення економіко-правових умов в сфері надання фінансових послуг".

Цей випуск облігацій за останні півтора годастал прецедентом, який зацікавив ряд великих фінансових організацій, в т. Ч. Australia's Common wealth Bank, який вже раніше тестував подібний проект.

Робота Світового банку за цим проектом ще не почалася, оскільки очікується схвалення з боку Управління державного боргу США (PDMO).

В доповіді наголошується:

"Група попросила підтримки в маркетингових дослідженнях фінансової технології, зокрема, блокчейн для спрощення банківських платформ".

В рамках своєї роботи на ринках капіталу Всесвітній банк співпрацює з низкою урядових установ, в т. Ч. З Управлінням ринків капіталу і Центральної депозитарно-розрахункової корпорацією Республіки Кенія.

Світовий банк веде активну работупо поліпшенню фінансової системи Кенії з 2015 року, і на фінансування роботи виділено $ 37 млн. Заснований в середині 1940-х років, Всесвітній банк виступає в якості міжнародного кредитора державного сектора, і метою такої діяльності є скорочення бідності глобальному масштабі.