Блокчейн на Світовому Економічному Форумі в Давосі

Світовий Економічний Форум (World Economic Forum, WEF), щорічні збори бізнесменів, яке відбудеться на цьому тижні в місті Давос, Швейцарія. Відомий експерт з блокчейну, Дон Тапскотт буде одним з головних виступаючих перед зборами. Його участь важливо, тому що блокчейн став однією з основних тем зібрання в Давосі цього року.

Тапскотт також братиме участь в 5-му щорічному Круглому столі WISeKey з кібербезпеки в Давосі, розповідаючи і там про блокчейнах і Інтернеті Вартості. На заході Дон стане першим автором, який роздасть особисто підписані цифровим підписом копії книги: це його новий бестселер "Блокчейн революція."

Світовий Економічний Форум має більш широку тематику, Четверту Індустріальну Революцію. Це термін, запропонований в книзі Клауса Шваба, засновника Світового Економічного Форуму, його ведучого і директора.

"Перша Індустріальна Революція це пар, який дозволив механізувати виконання трудових операцій; Друга Індустріальна Революція це електрику, яке дозволило масове виробництво; Третя Індустріальна Революція це комп'ютер, який привів до інформаційних технологій, Інтернету та соціальним медіа ", сказав Тапскотт в інтерв'ю для Bitcoin Magazine, через кілька годин після того, як він прилетів в Давос.

Як каже автор Клаус Шваб, фундаментальної технологією для Четвертої Індустріальної Революції стане блокчейн, система розподіленого реєстру, яка дозволяє управляти багатством, власністю і створенням процвітання у всьому світі.Саме з цієї причини подія 2017 року також ще називають "Блокчейн Давос."

Тапскотт каже, що він нарахував більше дюжини заходів на порядку денному форуму, темою яких є блокчейни або пов'язані з блокчейнамі питання.

Під час виступу на Круглому столі WISeKey він розвинув ідею цифрового підпису під час роздачі автографів. "Здатність відстеження моєї книги досить цікава, хоча я і не впевнений, що знаю, як ця технологія працює", говорить Тапскотт. Він також планує зустрічі з великою кількістю представників технологічних компаній, з лідерами громадської думки, урядовцями, представниками Центральних банків та міністрами фінансів різних країн, які прибули в Давос, щоб обговорити сучасний стан технології блокчейна і її майбутні можливості.

Тапскотт добре знає, що блокчейн технологія на форумі конкурує за важливістю з такими темами, як лідерство в світі і вихід Британії з Європейського Союзу. "Безсумнівно, я мало помітив занепокоєння з приводу обрання Трампа, і взагалі, з приводу стану світу в цілому. Зараз таке зростання бідності в усьому світі і падіння ролі середнього класу, і я очікував почути на всесвітньому економічному форумі в Давосі, як світ став більш нестабільним, нерівним і несправедливим місцем. "

З оптимістичній боку, він вірить, що блокчейн і розподілені ті хнологіі гратимуть основну роль у вирішенні всіх вищеперелічених проблем. "Блокчейн [технологія] дозволить нам змінити спосіб, яким створюється багатство, залучаючи в економіку більше людей за рахунок того, що вони дійсно отримають винагороду за створювану ними додаткову вартість."

Прямуючи на Світовий Економічний Форум в цьому році, Тапскотт запропонував повчальну історію про те, що просування блокчейна в найближчі роки може зупинитися." Зростаючий успіх блокчейн [технології] створює кризу управління. На відміну від структури управління мережею Інтернет, в якій є десятки організацією і мереж, які задають стандарти, законодавче забезпечення та знання, заснований на блокчейне Інтернет Вартості нічого цього не має. Я боюся, що деякі погані речі з-за цього можуть статися і інтегруватися як частина мережі. "

Тапскотт каже, що після Давосу він і його син Алекс займуться початком багатомільйонної дослідницької програми, яка називається Інститут Дослідження Блокчейна. Його завданням є розширення і поглиблення знань про екосистемі блокчейна. Крім дослідження застосувань, застосувань і стратегій, також буде розглянуто, як технологія блокчейна змінить спосіб, яким керуються компанії. також Дон і Алекс приділять увагу питанням, з язанним з регулюванням.

"Ми думаємо, що прийшов час зламати деякі перешкоди, тому що зараз у нас більше питань, ніж відповідей. Ми повинні працювати, щоб виправити це. "